Szczegółowe dane produktu

Czajnik Explore 7 z precyzyjną regulacją ustawień temperatury, wyjmowanym koszyczkiem do zaparzania herbaty i funkcją utrzymywania temperatury.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Pełna kontrola dzięki czajnikowi Explore 7 Glass

Niezależnie od tego, czy gotujesz wodę, zaparzasz herbatę czy delikatnie podgrzewasz różne produkty, ten czajnik pozwala uzyskać za każdym razem idealną temperaturę, dzięki możliwości wyboru ustawień w odstępach co 2°C. Możesz także utrzymać wybraną temperaturę przez 40 minut.

Herbata sypana, parzona w czajniku

Przygotuj idealną filiżankę herbaty liściastej w koszyczku zaparzacza. To wygodne akcesorium pozwala zaparzyć liście w czajniku, co oznacza o jedną rzecz mniej do mycia. Dzięki dokładnej kontroli temperatury wody można w ten sposób parzyć dowolny rodzaj herbaty.

Temperatura dopasowana do Twoich potrzeb

Czajnik Explore 7 Glass został zaprojektowany z myślą o łatwym osiągnięciu i utrzymaniu idealnej temperatury dzięki precyzyjnej regulacji ustawień. Niezależnie od tego, czy jest to jedzenie dla dzieci o temperaturze 40°C, zielona herbata o temperaturze 80°C, czy kawa o temperaturze 95°C, czajnik automatycznie przestanie się nagrzewać, gdy osiągnie wybraną temperaturę.

Temperatura dopasowana do Twoich potrzeb

Czajnik zaprojektowany z myślą o łatwym osiągnięciu i utrzymaniu idealnej temperatury, dzięki precyzyjnej regulacji ustawień. Niezależnie od tego, czy jest to jedzenie dla dzieci o temperaturze 40°C, zielona herbata o temperaturze 80°C, czy kawa o temperaturze 95°C, czajnik automatycznie przestanie się nagrzewać, gdy osiągnie wybraną temperaturę.

Wybrana temperatura utrzymywana jest przez 40 minut

Wybrana temperatura będzie utrzymywana do 40 minut dzięki czajnikowi Master 9 i funkcji utrzymywania ciepła (Keep-warm). Element wbudowany w podstawę czajnika uruchamia się za każdym razem, gdy temperatura wody spadnie o 2°C. Do ciągłego zaparzania lub roztapiania, aż do osiągnięcia idealnego rezultatu.

Filtr przeciw osadzaniu się kamienia dla poprawy smaku wody

Wyposażony w filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia czajnik utrzymuje czystość wody przez dłuższy czas. Wolniejsze osadzanie się kamienia oznacza mniejsze wymagania dotyczące konserwacji i czyszczenia w celu zachowania jakości przegotowanej wody.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone