Szczegółowe dane produktu

Blender sportowy Create 3.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Pyszny i pożywny koktajl na drogę.

Blender Create 4 Sports ułatwia zachowanie zdrowych nawyków żyweniowych. I przygotowywanie smacznych przekąsek. Weź banana, trochę świeżych owoców leśnych i odrobinę soku. Zblenduj. Teraz możesz delektować się świeżymi i zdrowymi koktajlami i zabrać je ze sobą, gdziekolwiek chcesz.

Wygodna, przenośna butelka 3 w 1.

Połącz swoje ulubione składniki bezpośrednio w przenośnej butelce 3 w 1, a będzie gotowa, by przemieszczać się razem z Tobą. Dodaj to, co lubisz, zblenduj i, po założeniu pokrywki, zabierz smoothie wszędzie ze sobą.

Łatwy w użyciu przycisk dotykowy.

Kontroluj zasilanie za jednym dotknięciem przycisku, aby uzyskać dowolną konsystencję. Naciskaj przycisk w sposób ciągły dla uzyskania gładkiej konsystencji i kilka razy, aby pokruszyć lód. Wszechstronny, prosty i skuteczny.

Optymalne blendowanie dzięki ostrzom TruFlow®.

Ostrza TruFlow® zapewniają niezawodną i optymalną wydajność podczas blendowania – od kruszenia lodu po przygotowanie smoohie o idealnej konsystencji.

Oszczędność przestrzeni dzięki kompaktowemu designowi.

Koniec z ciężkimi i nieporęcznymi blenderami, które zajmują miejsce na blatach. Blender Create 3 Sports zajmuje mniej miejsca w kuchni, nie zagracając jej.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone