Szczegółowe dane produktu

Blender stojący Explore 6 z ostrzami TruFlow®.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Zachowana świeżość i witamina C, najlepszy smak.

Blender próżniowy Explore 6 wypompowuje nadmiar powietrza ze słoika. Zapobiega to utlenianiu, co pomaga zachować witaminę C, dzięki czemu powstają pyszne i świeże koktajle.

Zdrowe, świeższe i pyszne miksowanie dzięki technologii próżniowej.

Nasza technologia próżniowa zapobiega utlenianiu podczas miksowania i po nim. To zachowuje witaminę C i przeciwutleniacze. W rezultacie powstają pożywne napoje o żywych kolorach i gładszej konsystencji.

Zmiksuj, przechowaj lub zabierz na wynos.

Miksuj, przechowuj i wykonuj koktajle dzięki tej butelce 3 w 1 na wynos. Dzięki pompce próżniowej i hermetycznej pokrywie napoje dłużej zachowują świeżość. Pomagamy napojom zachować witaminę C i smak, nawet w podróży.

Doskonałe miksowanie z ostrzami TruFlow®

Dzięki ostrzom Truflow® za każdym razem uzyskasz takie same, idealne rozdrobnienie. Sześć ostrzy Truflow® poprawia przepływ składników, pozwalając uzyskać nawet o 48%* gładszą, bardziej jednolitą konsystencję.*W porównaniu do blendera Electrolux Create 3 Blender (E3TB1-4GB), zgodnie z wewnętrznym testem (2021) poprzez mierzenie ilości osadu powyżej 1 mm przy maksymalnej prędkości przez minutę, stosując standardowy przepis z IEC60335-2-14

Dzbanek z żaroodpornego szkła do zimnych i ciepłych potraw

Explore 6 Vacuum Blender oferuje swobodę odkrywania bogactwa przepisów. Radość z miksowania – od świeżych smoothie i zimnych napojów po gorącą zupę – dzięki dzbankowi ze szkła borokrzemowego odpornego na duże zmiany temperatury, aż do 100°C. ^Dzbanek powinien pobyć w temperaturze pokojowej (25°C) przez co najmniej 4 godziny przed zalaniem go wrzątkiem.

Mocny silnik 1400 W działa niezawodnie

Uzyskanie pożądanej konsystencji stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki mocnemu silnikowi ostrza zrywają się do pracy i sprawnie rozprawiają się z dowolnymi składnikami - miksując delikatną zupę lub krusząc lód.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone