Odkryj

Płyty indukcyjne

Najczystsza i najbezpieczniejsza powierzchnia

Płyta indukcyjna dostosowuje się do naczyń, zapewniając ich szybkie i równomierne ogrzewanie. Jeśli na płycie nie ma naczyń, pola grzejne nie działają. Ponadto nieużywana powierzchnia pozostaje chłodna, dzięki czemu płyta indukcyjna jest bezpieczniejsza w użytkowaniu. Nic się nie przypala, a na gładkiej i płaskiej powierzchni nie ukryje się żaden brud. Czas zaoszczędzony na czyszczeniu można poświęcić na przyjemności związane z jedzeniem.

Panel sterowania płyty indukcyjnej Electrolux

Odpowiednia temperatura w mgnieniu oka

Precyzyjna regulacja temperatury, która pozwoli Ci uzyskać pożądany efekt kulinarny, nie wymaga na płycie indukcyjnej żadnego wysiłku. Wystarczy przesunąć palcem, aby błyskawicznie zmienić ustawienie mocy grzania. Dzięki temu przyrządzisz swój ulubiony sos w odpowiedniej temperaturze, nie obawiając się o jego przypalenie. Precyzyjna regulacja mocy zapewnia mniejsze straty energii, co pozwala również zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Gotuj więcej za jednym razem

Korzystaj z dodatkowej przestrzeni, przygotowując ulubione posiłki na obszarze do gotowania FlexiBridge. Możesz połączyć do 4 stref gotowania w jedną strefę o takiej samej temperaturze. Teraz gotując posiłki dla całej rodziny, nie musisz martwić się o to, że garnek będzie za zimny lub za gorący. Odpręż się i delektuj się pysznymi potrawami.

Patelnia na płycie indukcyjnej Electrolux Infinite™ Pure

Po prostu luksusowa

Dodaj jeszcze więcej stylu swojej kuchni, wybierając płytę grzejną Infinite™ Pure. Do czasu dotknięcia przycisku zasilania nie są widoczne żadne elementy sterujące ani pola grzejne. Po dotknięciu przycisku ożywa krystalicznie przejrzysty czerwony wyświetlacz LED, sygnalizując gotowość do rozpoczęcia gotowania. Niezależnie od tego, czy włączona, czy wyłączona, ta płyta grzejna będzie nadawać Twojej kuchni wspaniały, nowoczesny wygląd.

Więcej przestrzeni na kreatywność

Trzy naczynia na powierzchni grzejnej FreeZone płyty indukcyjnej Electrolux Infinite Combi
Infinite Combi

Niezależnie od tego, jaką zechcesz przyrządzić potrawę, płyta indukcyjna Infinite Combi pozwoli Ci to zrobić na Twój własny sposób.

Płyta plancha na płycie indukcyjnej Electrolux Infinite Combi

Przyrządzanie posiłków jest teraz jeszcze prostsze

Udoskonal swoja technikę gotowania, korzystając z powierzchni grzejnej FreeZone. Rozpoznaje ona automatycznie wielkość i kształt nawet trzech naczyń. Dla każdego z nich można ustawić temperaturę, która będzie utrzymywana, gdy naczynie zostanie przesunięte do strefy FreeZone. Natomiast w przypadku większych naczyń, takich jak płyta grillowa plancha, funkcja podziału pola umożliwia ustawienie dwóch różnych stref temperatury dla jednego naczynia.

Pełny przegląd sytuacji

Płyta indukcyjna Infinite™ Combi to najbardziej zaawansowane narzędzie w kuchni. Jej duży wyświetlacz zapewnia pełny przegląd wszystkich potrzebnych informacji na temat włączonych pól grzejnych i ustawionej mocy grzania. Dzięki możliwości łatwej regulacji temperatury i ustawiania zegara będziesz mieć wszystko zawsze pod kontrolą. Tak działa idealna płyta grzejna, która pozwala sprostać trudniejszym wyzwaniom kulinarnym.

Więcej zalet płyty indukcyjnej

Przycisk Stop + Go na płycie indukcyjnej
1
Błyskawiczna regulacja mocy grzania

Przycisk funkcji zwiększenia mocy — sposób na szybsze przyrządzanie posiłków. Doskonałe rozwiązanie, gdy liczy się czas.

Przycisk Stop + Go na płycie indukcyjnej
2
Wstrzymuj i wznawiaj gotowanie

Gdy trzeba na chwilę odejść od kuchni, jedno dotknięcie przycisku Stop & Go powoduje wstrzymanie gotowania, a kolejne — jego wznowienie.

Para unosząca się z garnka do okapu
3
Automatycznie regulowany wyciąg

Technologia Hob2Hood zapewnia automatyczne sterowanie okapem zależnie od intensywności gotowania.

Jednym ruchem od intensywnego do powolnego gotowania

Chcesz zredukować sos czy usmażyć mięso lub rybę? Gdy gotowanie wymaga szybkiej zmiany mocy grzania, użyj funkcji PowerSlide. Teraz podczas gotowania nie musisz myśleć o regulacji temperatury. Wystarczy, że przesuniesz naczynie w inne miejsce płyty. Funkcja PowerSlide zapewnia większą swobodę gotowania niezależnie od wielkości i złożoności przyrządzanego posiłku.

Skup się tylko na gotowaniu

Pozwól, aby to płyta grzejna sterowała okapem i skup się wyłącznie na gotowaniu. Jeśli zechcesz, funkcja Hob2Hood będzie automatycznie uruchamiać okap po włączeniu płyty. Zadba ona również o dostosowanie siły wyciągu okapu do intensywności gotowania. Kiedy więc będziesz smażyć, siła wyciągu zostanie zwiększona. Natomiast podczas powolnego gotowania ulegnie zmniejszeniu, aby zapewnić bardziej delikatne i cichsze działanie okapu.

Czy potrzebuję nowych naczyń do płyty indukcyjnej?

Większość nowoczesnych naczyń jest przystosowanych do gotowania na płytach indukcyjnych. Jeśli nie masz pewności, możesz sprawdzić swoje naczynia, używając magnesu. Jeśli magnes przywiera do dna naczynia, jest ono odpowiednie do gotowania na płycie indukcyjnej. Najwyższej jakości naczynia z kolekcji Infinite Chef nagrzewają się do 14 razy szybciej niż naczynia ze stali nierdzewnej. Można w nich gotować na każdej płycie grzejnej, ale najlepiej sprawdzają się na płycie indukcyjnej.

Jagnięcina i marchewki przygotowywane na grillu Plancha

Doskonały smak

Do przygotowywania najlepszych dań, używaj najlepszych naczyń. Nasz kolekcja zawiera akcesoria wykonane z doskonałych materiałów, które możesz dobrać do każdej techniki gotowania. Dzięki temu Twoja płyta indukcyjna będzie w pełni wykorzystana. Na przykład grill Planch pozwala uzyskać idealne potrawy z grilla, bez używania dodatkowego tłuszczu.