Szczegółowe dane produktu

Klimatyzator przenośny Comfort 600, który oferuje doskonałą wydajność przy minimalnym zużyciu energii.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Prosty, codzienny komfort połączony z technologią

Klimatyzator Comfort 600 tworzy w domu przyjemną atmosferę przez cały rok przy najniższym poziomie hałasu. Optymalizuj ustawienia za pomocą nowej aplikacji Electrolux i łatwego w montażu zestawu do okien.

Łatwy w montażu z zestawem do okien, łatwy w obsłudze dzięki aplikacji

Łatwy montaż z naszym zestawem do okien, aby uzyskać pełną wydajność chłodzenia w lecie. Ustaw pożądaną temperaturę, zdalnie wybierz swój ulubiony tryb poprzez aplikację Electrolux.

Zoptymalizowane zużycie energii

Nasz przenośny klimatyzator oferuje najlepsze energooszczędne chłodzenie. Nasz zestaw do okien Premium¹ może zaoszczędzić do 28% więcej energii dzięki mniejszej infiltracji². ¹Zestaw do okien Premium sprzedawany oddzielnie.

²Gdy temperatura pomieszczenia wynosi 26°C, a zadana 20°C, wybór zestawu do okien Premium pozwoli zaoszczędzić do 28% energii w porównaniu z brakiem takiego zestawu. Wewnętrzny test w pomieszczeniu 14 m² przy wilgotności wzgl. 60% i temp. zewn. 30°C, w czasie 4 godz. 30 min.

Chłodne powietrze, cichy komfort.

Poczuj silny przepływ chłodnego powietrza w spokojnym i cichym komforcie dzięki niskiemu poziomowi hałasu 64 dB(A)3. ³ Zgodnie z normą testu hałasu: EN 12102-2013

Uzyskaj szybko uczucie komfortu

Szybko poczuj chłód i komfort. Stosując zestaw do okien Premium¹, możesz schłodzić się do 60% szybciej². ¹ Zestaw do okien Premium sprzedawany oddzielnie.

²W pomieszczeniu o temperaturze 26°C zadaną temperaturę 24°C z zestawem do okien Premium osiągniesz w 8 min, a bez niego – w 20 min. Wewnętrzny test przeprowadzony w pomieszczeniu 14 m² przy wilgotności względnej 60% i temperaturze zewnętrznej 30°C.

Zrównoważone rozwiązanie zmniejsza wpływ na klimat

Bardziej zrównoważone rozwiązanie: Zastosowany czynnik chłodniczy to zrównoważony gaz R290, który zmniejsza potencjał globalnego ocieplenia (GWP) klimatyzatora przenośnego o 99,8% w porównaniu z klimatyzatorami przenośnymi na czynnik R410a.

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone