Szczegółowe dane produktu

Zestaw akcesoriów AeroPro™ Clean & Tidy. Idealnie rozwiązanie do sprzątania w samochodzie czy w trudno dostępnych miejscach w domu. Zawiera ssawkę do delikatnych powierzchni, ssawkę MiniTurbo i ssawkę elatyczną.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AeroPro ™ Clean & Tidy to zestaw zawierający idealne narzędzie do czyszczenia wszystkich powierzchni zarówno w domu jak i w samochodzie.

Ssawka do czyszczenia delikatnych powierzchni

Usuwa drobne cząsteczki i kurz z delikatnych powierzchni. Doskonale sprawdzi się przy odkurzaniu kokpitu w samochodzie, rolet czy abażurów. *Przed czyszczeniem delikatnych powierzchni w swoim mieszkaniu skonsultuj się z ich producentem w celu uzyskania instrukcji dotyczących sposobu czyszczenia.

Ssawka elastyczna

To elastyczne narzędzie ze zdejmowalną główką, umożliwiające łatwe sprzątanie w wąskich lub narożnych przestrzeniach. Doskonale sprawdzi się przy odkurzaniu trudno dostępnych miejscach, np. miedzy siedzeniami w samochodzie czy za kaloryferem lub meblami.

Ssawka AeroPro™ MiniTurbo

Skutecznie usuwa włosy, sierść i włókna z kanap, siedzeń w samochodzie i mocno zabrudzonych dywaników w bagażniku.

Do odkurzaczy ze złączem o Ø36mm

Do odkurzaczy z kolekcji Ultra ze złączem Ø36mm.

Zestaw akcesoriów do odkurzacza. Zawiera: szczotkę do delikatnych powierzchni, końcówkę do czyszczenia tapicerki i szczotkę AeroPro™ MiniTurbo.

Zestaw akcesoriów do odkurzacza. Zawiera: szczotkę do delikatnych powierzchni, końcówkę do czyszczenia tapicerki i szczotkę AeroPro™ MiniTurbo.

Idealnie rozwiązanie na sprzątanie trudno dostępnych miejsc

Zestaw Clean & Tidy pomoże Ci zadbać o czystość w samochodzie czy w trudno dostępnych miejscach w domu.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone