Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę PowerPro do różnych powierzchni, elektroszczotkę z technologią mopowania PowerPro Mop, elektroszczotkę z technologią UV BedProPower+, ssawkę do delikatnych powierzchni, elastyczną końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, zbiornik na wodę, nakładki mopujące i polerujące, wieszaki na akcesoria, akumulator 25.2V HD, filtr emisji i filtr progresywny, stację ładowania.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81HB25WU

Wychwytuje 99% kurzu*

Wielozadaniowy odkurzacz 4w1 z technologią aktywnego mopowania, który wychwytuje 99%* kurzu i którym odkurzysz wszystkie rodzaje podłóg, nawet 5 razy mocniej**. Odkurzacz posiada technologię aktywnego mopowania, innowacyjną technologię UV oraz daje możliwość polerowania podłóg. *Innowacyjna konstrukcja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy. Pomiar zgodny z IEC 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej odkurzacza **Na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą IEC 62885-2, w porównaniu z modelem WQ61-40OG

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81HB25WU

Skutecznie usuwa plamy z podłóg*

Unikalna budowa szczotki PowerPro Mop z obrotowymi dyskami skutecznie usunie uporczywy brud a nawet zaschnięte plamy z podłóg twardych. Wyposażone w silnik nakładki mopujące wykończone delikatną warstwą mikrofibry zapewniają ochronę przed zarysowaniem wszystkich rodzajów podłóg twardych. Prędkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę. *W porównaniu do pasywnego mopowania, technologia AKTYWNEGO MOPOWANIA - POWER PRO MOP rotujących dysków z prędkością 260 obrotów/minutę.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81HB25WU

Wysoka efektywność odkurzania

Indukcyjny silnik wytwarza 5-krotnie* większą moc ssania zapewniającą dokładne odkurzanie dywanów i podłóg twardych. Odkurzacz wychwytuje aż do 99%** kurzu z odkurzanej powierzchni.

*Na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą IEC 62885-2, w porównaniu z modelem WQ61-40OG. **innowacyjna konstrukcja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy. Pomiar zgodny z IEC 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej odkurzacza.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81HB25WU

Stała kontrola ustawień

Cyfrowy wyświetlacz LED wskazuje poziom naładowania akumulatora oraz aktualny tryb pracy. Możesz regulować moc ssania pracy pomiędzy 4 trybami. Umieszczone na panelu ikony poinformują o zatkaniu systemu i konieczności wyczyszczenia filtra, aby utrzymać doskonałą moc odkurzacza. Dodatkowo, panel sygnalizuje tryb pracy na mokro oraz konieczności przeprowadzenia pielęgnacji lub wymiany filtra, gdy jest taka potrzeba. 

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81HB25WU

Higienicznie czyści materace i łóżka*

Odkurzacz Power Hygienic 800 dzięki elektroszczotce BEDPROPOWER™ PLUS z technologią UV, usuwa pyłki, bakterie, kurz, roztocza i alergeny z materacy, łóżek, łóżeczek dziecięcych i sof, pozostawiając higienicznie* czyste powierzchnie.

*5-stopniowy system filtracji w połączeniu z użyciem elektroszczotki BED PRO POWER+ z technologią UV usuwa do 99,99% cząsteczek o wielkości poniżej 1µm (mikrometra), takie jak pyłki, bakterie, zarodniki grzybów, roztocza kurzu domowego i inne alergeny. Badanie wewnętrzne. Pomiar zgodny z EN 60312-1:2017. Elektroszczotka z technologią UV montowana jest do jednostki ręcznej odkurzacza.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP81HB25WU

Aktywnie poleruje parkiety, 260 obrotów/min*

Pady polerujące wykonane są z miękkiej mikrofibry, dzięki czemu mogą posłużyć do polerowania podłóg, pozostawiając efekt lśniącej podłogi. Można je prać w pralce i używać ponownie. Prędkość obrotowa dysków wynosi aż 260 obrotów/min.*Technologia AKTYWNEGO POLEROWANIA - POWER PRO MOP rotujących dysków z prędkością 260 obrotów/ minutę.

Pamiętaj o regularnej konserwacji swojego odkurzacza

  • Opróżniaj regularnie i myj pojemnik na kurz.
  • Płucz pod bieżącą wodą filtry.
  • Zapoznaj się z instrukcją. Pamiętaj o 24h czasie suszenia.
  • Po 12 miesiącach kup nowe filtry i wymień na nowe.

Pobierz instrukcje:

- zbiornik na kurz
- nakładki mopujące
- szczotki

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone