Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro Multifloor, elektroszczotkę do podłóg twardych PowerPro Hard floor pozostawiającą efekt wypolerowanej podłogi, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni- od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Łatwy w użytkowaniu odkurzacz z opcją dostosowania wydajności

Odkurzacz bezprzewodowy 500 o ergonomicznej konstrukcji zapewnia doskonałą wydajność i łatwą obsługę. Jednostkę ręczną i akcesoria można odłączać, co zapewnia możliwość odkurzania każdej powierzchni. Wszystkie modele produkowane są z wykorzystaniem tworzywa z recyklingu.*

*Zawartość przetworzonego tworzywa w modelach odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux 500% mieści się między 64-74%.

Odkurzaj różne rodzaje powierzchni za jednym razem.  

Wyposażony w szczotkę do wielu powierzchni PowerPro multi-surface, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki na dywanach oraz w szczotkę PowerPro hard floor, która zapewnia do 100% zbierania kurzu ze szczelin.*

*Na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z IEC 62 885-4.

Zachowuje wysoką wydajność nawet przy pełnym pojemniku na kurz*

Ciesz się niezakłóconą wydajnością przez cały czas odkurzania. Udoskonalony pojemnik na kurz, gwarantuje długotrwałą wydajność, nawet przy zebraniu większej ilości cząstek*

*Zachowuje 99% początkowej wydajności sprzątania przy tym, jak pojemnik na kurz napełnia się zgodnie z edycją EC 62885-2: 1:0, 5:1, 5:7 i 5.9 przy ustawieniu maksymalnej mocy

Szybkie i wygodne odkurzanie z wyjmowaną jednostką 2 w 1

Poznaj wygodny i elastyczny odkurzacz o wspaniałym ergonomicznym designie. Jednostka ręczna łatwo zdejmuje się z rury, by szybko sprzątać i docierać do trudnych miejsc.

Czas działania do 50 minut*, co daje nieprzerwane i wygodne odkurzanie

Posprzątaj cały dom na jednym ładowaniu. Ciesz się czasem działania do 50 minut* na pełnej baterii i nieprzerwanym, wygodnym odkurzaniem za każdym razem.

*Wewnętrzne testy odkurzacza ręcznego w trybie minimalnej prędkości, zgodnie z normą IEC 62885-4, gdzie urządzenie pracuje w trybie minimalnej prędkości. Odłączany odkurzacz ręczny.

Zapewnia czystsze powietrze i zdrowszy dom, podczas odkurzania.

Usuwa do 99% cząstek mikropyłu*, aby powietrze było czystsze, a dom zdrowszy.

*Usuwa do 99% cząstek mikropyłu w rozmiarze 0,3-10 µm na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z EN60312-1:2017.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone