Odkryj

Odkurzacz Pure D9

PureFlow

Odkryj superpłynne odkurzanie z wykorzystaniem systemu FlowMotion. Duże kółka XL Easy-Roll oraz opatentowana konstrukcja ssawki, zapewniają cichsze odkurzanie i bezkompromisową wydajność.

Odkurzanie bez wysiłku

Odurzacz Pure D9 zawsze podąża Twoim śladem. Duże kółka XL Easy-Roll i wyposażoną w łożysko kulkowe ssawkę zaprojektowano w taki sposób, aby ze sobą współpracowały – poruszając się harmonijnie, umożliwiają łatwe i płynne odkurzanie.

Bezkompromisowa skuteczność odkurzania

Ukryty wewnątrz odkurzacza Pure D9 system PureFlow zapewnia niezrównaną skuteczność odkurzania, zwiększając jednocześnie o 30%* jego efektywność energetyczną.

*W porównaniu ze zwycięzcą testów w 2017 r. – odkurzaczem UltraOne ZUOGREEN+.

Higieniczny worek

Szczelny worek s-bag® skutecznie zatrzymuje kurz, aby nie wydostawał się na zewnątrz podczas odkurzania. Innowacyjny uchwyt CleanLift pozwala bez wysiłku, w higieniczny sposób wyjąć worek i wyrzucić do kosza.

Kup worki s-bag®

Zaprojektowany z myślą o Tobie

Odkurzacz Pure D9 ma ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia jego przenoszenie podczas sprzątania.

Pomysłowe akcesoria

Odkurzacz Pure D9 jest wyposażony w wielofunkcyjną ssawkę typu 3w1, która sprawdza się na każdej powierzchni – przy odkurzaniu zasłon, tapicerowanych mebli oraz listew przypodłogowych. Dzięki umieszczeniu w schowku urządzenia to praktyczne narzędzie jest zawsze pod ręką. Wybrane modele odkurzacza Pure D9 są również wyposażone w dodatkową miękką i cichą ssawkę Parketto Pro, która pozwala bez wysiłku odkurzać twarde podłogi.

Znajdź dla siebie odpowiedni odkurzacz Pure D9

Jeśli masz w domu zwierzęta lub cierpisz na alergię, odkurzacz Pure D9 jest stworzony dla Ciebie. Pure D9 Green to nasz najbardziej przyjazny środowisku model odkurzacza – wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu.

Odkurzacz Pure D9 Allergy

Pure D9 Allergy

Nowy model Pure D9 Allergy jest wyposażony w system filtracji Allergy Plus™, który zatrzymuje 99,97% cząstek kurzu i alergenów – znacząco poprawiając higienę i czystość powietrza w domu.

Zmywalny filtr Allergy Plus™ oczyszcza powietrze, usuwając z niego mikroskopijne cząstki pyłków, zarodników pleśni, roztoczy i innych alergenów, aby Twój dom był zdrowszym miejscem do mieszkania.

System FlowMotion i ssawka FlexPro™ z głowicą obracającą się w zakresie 180° umożliwiają łatwe manewrowanie w rogach, a także pod i pomiędzy meblami, co pozwala usunąć kurz z każdego zakątka.

Ssawka FlexPro
Szczotka MiniTurbo

Szczotka MiniTurbo jest idealna do odkurzania trudno dostępnych powierzchni, takich jak meble, stopnie schodów czy fotele samochodowe.

Odkurzacz Pure D9 Green

Pure D9 Green

Model Pure D9 Green, wykonany w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, to nasz najbardziej energooszczędny odkurzacz o klasie energetycznej A+++. Jego opakowanie jest wykonane w 82% z materiału pochodzącego z recyklingu i może być w 100% poddane recyklingowi.

Odkurzacz Pure D9 jest również wyposażony w ssawkę FlowMotion – zoptymalizowaną pod kątem zbierania kurzu ze wszystkich rodzajów podłóg i bezwysiłkowego sprzątania.

Ssawka FlowMotion
Ssawka Parketto Pro

Supermiękka i cicha ssawka Parketto Pro do twardych podłóg

Linia odkurzaczy Pure D9

Nowy model Pure D9 Allergy jest wyposażony w system filtracji Allergy Plus™, który zatrzymuje 99,97% cząstek kurzu i alergenów – znacząco poprawiając higienę i czystość powietrza w domu.

Model Pure D9 Green, wykonany w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, to nasz najbardziej energooszczędny odkurzacz o klasie energetycznej A+++.

Nowy system Pure D9 FlowMotion umożliwia łatwe i płynne odkurzanie w całym domu. Model Deluxe jest również wyposażony w wyświetlacz LED, funkcję zdalnego sterowania, funkcję automatycznej regulacji mocy i dodatkową ssawkę Parketto Pro.

Nowy system Pure D9 FlowMotion umożliwia łatwe i płynne odkurzanie w całym domu.