ODKRYJ

Pralko-suszarki

Nasze produkty

Poznaj naszą ofertę i znajdź produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

 • DelicateCare
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • UltraCare
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue
 • DualCare
 • SensiCare
 • Woolmark Blue

Energooszczędność

Każda pralko-suszarka Electrolux została zaprojektowana z myślą o znaczącym ograniczeniu zużycia wody i energii przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów skuteczności prania i pielęgnacji odzieży. Pralko-suszarki Electrolux noszą oznaczenia klasy energetycznej od A do A-40%. Oznacza to, że urządzenia Electrolux o najwyższej klasie energetycznej zużywają o 40% mniej energii niż urządzenia klasy A. Niektóre technologie mogą przyczyniać się do większej energooszczędności. Należą do nich silniki falownikowe, technologie SensiCare i DelicateCare, a także nasza technologia pompy ciepła.

ŁĄCZE DO OPISU TECHNOLOGII SENSICARE

ŁĄCZE DO OPISU TECHNOLOGII DELICATECARE

Wymiary pralko-suszarki

Jeśli masz mało miejsca, możesz rozważyć zakup urządzenia typu 2 w 1, jakim jest pralko-suszarka. Skorzystaj z większości zalet oddzielnych urządzeń, jednocześnie oszczędzając miejsce. Dostępne są dwa rodzaje pralko-suszarek: do zabudowy i wolnostojące. Zbudowane urządzenia są ukryte pod panelami meblowymi, dzięki czemu wtapiają się w otoczenie – np. w kuchni.

Pojemność pralko-suszarki

Pralko-suszarki mają dwa parametry pojemności. Pojemność dla funkcji suszenia jest nieco mniejsza niż dla funkcji prania, ponieważ suszenie wymaga więcej miejsca na obieg powietrza.
Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, wybierając ładowność urządzenia:
Wielkość gospodarstwa domowego: duża rodzina czy jedna osob?
Zwyczaje: ile razy w tygodniu robisz pranie?
Rodzaj i wielkość rzeczy do suszenia: na przykład: pościel, kołdry i zasłony będą wymagać większego bębna dla zapewnienia najlepszych efektów suszenia.

Wszystkie pralko-suszarki Electrolux są wyposażone w system SensiCare. System SensiCare wykorzystuje zaawansowane czujniki wilgotności i temperatury, aby dostosowywać zużycie energii wielkości wsadu. Zapewnia to oszczędność czasu i pieniędzy, a także ochronę ubrań.

Inteligentna łączność

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami piorącymi za pomocą smartfona. Skorzystaj z funkcji Care Advisor, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

STRONA DOTYCZĄCA ŁĄCZNOŚCI SIECIOWEJ

Programy 2 w 1

Korzystaj z łączonych programów prania i suszenia, aby w razie potrzeby wyjąć z urządzenia gotowe do założenia ubrania.

Programy

Nie ma czegoś takiego jak „uniwersalne” pranie. Różni ludzie – i różne tkaniny – mają różne wymagania. Dlatego nasze pralko-suszarki oferują szereg programów, takich jak:

 • Delikatne tkaniny w granatowym kolorze
  Wełna

  Bezpiecznie pierz i susz wełnę, korzystając z jednego, łączonego programu.

 • Zbliżenie na białą koszulę
  Para

  Zmniejsz zagniecenia na suchych ubraniach lub odśwież je, usuwając niepożądane zapachy.

 • Ubranie w pralko-suszarce
  Antyalergiczne

  Specjalny program stworzony z myślą o osobach cierpiących na alergię. Program ten eliminuje mikroorganizmy dzięki fazie prania, w której przez kilka minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Pozwala to usunąć zarazki, bakterie, mikroorganizmy i cząstki stałe. Dodatkowa faza płukania zapewnia skuteczne usunięcie resztek detergentu oraz pyłków i alergenów.

 • Krople wody na granatowym materiale
  Odzież outdoorowa

  Program do suszenia odzieży outdoorowej, wykorzystujący technologię DualSense, chroni tkaniny funkcyjne, aby zachować ich właściwości. Dedykowany cykl suszenia przywraca nieprzemakalność.

Certyfikaty

Certyfikat Woolmark potwierdza, że dane urządzenie spełnia wymogi firmy Woolmark. Oznacza to, że wszystkie pralko-suszarki Electrolux działają wystarczająco delikatnie, aby umożliwiać zarówno pranie, jak i suszenie wełny.


Kobieta w luźnym swetrze
ZOBACZ SUSZARKI
Odważ się suszyć delikatne tkaniny
Zadbaj o jedwabne i wełniane rzeczy jak nigdy przedtem. Połącz możliwości technologii prania ÖKOMix i suszarki z systemem AbsoluteCare®.
Kobieta w jedwabnym sweterku
ZOBACZ PRALKI
Doskonałe efekty prania
Zadbaj lepiej o swoje ulubione ubrania z niezwykłą delikatnością, doskonałymi efektami prania i oszczędnością energii.
Ustaw suszarkę na pralce
ZOBACZ AKCESORIA DO PRANIA
Inteligentne pranie
Nasze kompetencje w dziedzinie prania nie kończą się na doskonałych urządzeniach – oferujemy również akcesoria niezbędne do zapewnienia jego najlepszych efektów.

Jedno urządzenie z myślą o wszechstronnej pielęgnacji

Z pralko-suszarką PerfectCare 900 pranie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dotąd. Nawet jedwabne rzeczy można założyć bezpośrednio po wyjęciu z bębna, ponieważ mają o 50% mniej zagnieceń niż te suszone na wolnym powietrzu.

Zobacz produkt

DelicateCare – specjalne cykle do pielęgnacji tkanin

System DelicateCare, w połączeniu z wbudowaną pompą ciepła, zapewnia delikatną pielęgnację tkanin w niskich temperaturach dostosowanych do poszczególnych cykli. Pozwala to bez obaw prać i suszyć odzież sportową, w tym kurtki puchowe, aby przywrócić jej właściwości nieprzemakalne i związane z ochroną termiczną. Nawet jedwabne rzeczy po wysuszeniu mają do 50% mniej zagnieceń.

Niezależnie od tego, co zechcesz wyprać i wysuszyć, możesz mieć pewność, że po wyjęciu z bębna będzie gotowe do założenia.

Pranie i suszenie dostosowane do twojej garderoby

Od mieszanych tkanin bawełnianych po syntetyki, a nawet tkaniny jedwabne, intuicyjny wybór trybów umożliwia włączenie odpowiedniej opcji suszenia z każdym programem prania. Co więcej, urządzenie pozwala w ciągu 3 godzin wyprać i wysuszyć 3 kg prania.

System FreshScent

Wszystkie nowe pralko-suszarki są wyposażone w unikalny system FreshScent. Wykorzystując połączenie pary i świeżego zapachu, pozwala cieszyć się świeżością ubrań bez konieczności włączania pełnego cyklu prania po każdym założeniu rzeczy. Zwiększ trwałość ubrań. Spraw, aby wyglądały, nosiły się i pachniały wspaniale.

Para dodatkowo rozluźnia włókna tkanin, dzięki czemu zmniejsza ilość zagnieceń i ogranicza potrzebę prasowania.


Jeden cykl, aby ubrania dłużej wyglądały jak nowe

Jeśli zależy Ci na pewności siebie, musisz mieć gwarancję, że ubrania, w których czujesz się świetnie, będą doskonale zadbane. Teraz możesz powierzyć je zaawansowanej pralko-suszarce PerfectCare 800 z systemem UltraCare, która sprawi, że zarówno odzież sportowa, jak i delikatne rzeczy będą lepiej chronione. Korzystając z możliwości wygodnego prania i suszenia w ramach jednego cyklu, zadbasz o to, aby Twoje ulubione ubrania dłużej wyglądały jak nowe. To komfortowe rozwiązanie, które pozwoli Ci zadbać o doskonały wygląd przy jednoczesnej dbałości o tkaniny.

Zobacz produkt

UltraCare – sposób na większą trwałość ubrań

Nasza pralko-suszarka jest wyposażona w unikalny system UltraCare, który rozpuszcza detergent i płyn zmiękczający w wodzie zanim trafią do bębna. Dzięki temu docierają one do każdego włókna tkanin, chroniąc je i zapewniając lepsze efekty prania. W efekcie Twoje ubrania będą dłużej wyglądać jak nowe.

Tkaniny pozostają miękkie. Bez względu na liczbę prań.

Pralka wstępnie miesza detergent i płyn zmiękczający z wodą, zanim trafią one do bębna. Gwarantuje to ich skuteczne dotarcie do każdego włókna i większą skuteczność prania dzięki całkowitemu rozpuszczeniu detergentu. W praktyce system UltraCare zapewnia dwukrotnie bardziej efektywne rozprowadzanie płynu zmiękczającego niż ma to miejsce w tradycyjnej pralce.

Bez skurczenia i utraty kształtu*

Suszarka z systemem DelicateCare umożliwia Ci wybór programów stworzonych specjalnie do każdego rodzaju tkanin. Szczegółowo dopasowane parametry zapewniają doskonałe efekty suszenia, bez obaw o ich skurczenie. 


*Bez obaw o kurczenie się tkanin - jak przy suszeniu na płasko.

Program Non-Stop One-Go 4 godz./5 kg

Program Non-Stop One-Go 4 godz./5 kg oferuje najbardziej wydajne cykle prania i suszenia w najkrótszym możliwym czasie. Został on opracowany z myślą o codziennym praniu i umożliwia wypranie oraz wysuszenie 5-kilogramowego ładunku w ciągu czterech godzin, dzięki czemu jest obecnie najbardziej wydajnym i ekonomicznym oraz zapewniającym oszczędność czasu i energii programem na rynku. Zawsze z doskonałym efektem.

System FreshScent

Wszystkie nowe pralko-suszarki są wyposażone w unikalny system FreshScent. Wykorzystując połączenie pary i świeżego zapachu, pozwala cieszyć się świeżością ubrań bez konieczności włączania pełnego cyklu prania po każdym założeniu rzeczy. Zwiększ trwałość ubrań. Spraw, aby wyglądały, nosiły się i pachniały wspaniale.

Para dodatkowo rozluźnia włókna tkanin, dzięki czemu zmniejsza ilość zagnieceń i ogranicza potrzebę prasowania.


Doskonały wygląd ubrań na dłużej dzięki jednemu urządzeniu

Twoje ulubione spodnie, które leżą na Tobie najlepiej. Ukochany sweterek, który jest zawsze tak wygodny. Rzeczy, które sprawiają, że świetnie się czujesz i wyglądasz – niezależnie od tego, co masz w planach na kolejny dzień. Zaufaj naszej innowacyjnej pralko-suszarce PerfectCare 700, która zadba o Twoje codzienne ubrania w ramach jednego wygodnego cyklu prania i suszenia. Spraw, by ubieranie się było przyjemnością, niezależnie od tego, co zechcesz na siebie włożyć danego dnia.

Zobacz produkt

DualCare – ustawienia idealnie dostosowane do pranej odzieży

System DualCare automatycznie dostosowuje parametry cyklu  do rodzaju tkanin i ciężaru załadunku. Dzięki temu rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna. To oznacza, że wszystkie tkaniny – od tych delikatnych, poprzez wełniane, a kończąc na odzieży dżinsowej i sportowej – możesz teraz prać i suszyć w ramach jednego wygodnego cyklu. W ten sposób każda rzecz zachowa swój wygląd, fason i jakość przez długi czas.

Ubrania wyglądają jak nowe dwa razy dłużej*

Badanie przeprowadzone przez Ritex potwierdza, że system SensiCare sprawia, że ubrania wyglądają jak nowe 2 razy dłużej. Sensory w bębnie automatycznie dostosowują czas programu oraz zużycie wody i energii do ciężaru załadunku. Piorąc tylko tyle czasu, ile jest potrzebne. 

*Test trwałości kolorów przeprowadzony przez firmę Ritex Test nr 15CR00099, grudzień 2015.

Bez skurczenia i utraty kształtu*

Suszarka z systemem DelicateCare umożliwia Ci wybór programów stworzonych specjalnie do każdego rodzaju tkanin. Szczegółowo dopasowane parametry zapewniają doskonałe efekty suszenia, bez obaw o ich skurczenie. 


*Bez obaw o kurczenie się tkanin - jak przy suszeniu na płasko.

60-minutowy program Non-Stop

60-minutowy program Non-Stop umożliwia wypranie i wysuszenie niewielkiego ładunku prania w ciągu zaledwie godziny. Dzięki temu ubrania będą czyste i gotowe do założenia, kiedykolwiek zajdzie taka potrzeba.

System FreshScent

Wszystkie nowe pralko-suszarki są wyposażone w unikalny system FreshScent. Wykorzystując połączenie pary i świeżego zapachu, pozwala cieszyć się świeżością ubrań bez konieczności włączania pełnego cyklu prania po każdym założeniu rzeczy. Zwiększ trwałość ubrań. Spraw, aby wyglądały, nosiły się i pachniały wspaniale.

Para dodatkowo rozluźnia włókna tkanin, dzięki czemu zmniejsza ilość zagnieceń i ogranicza potrzebę prasowania.