ODKRYJ

Pralko-suszarki

DelicateCare – dostosowane cykle, dopasowana pielęgnacja

System DelicateCare w połączeniu z wbudowaną pompą ciepła delikatnie odświeża ubrania w niskich temperaturach dostosowanych do każdego prania. Umożliwia to pranie i suszenie kurtek oraz odzieży sportowej bez negatywnego wpływu na ich właściwości hydrofobowe. Nawet jedwabne ubrania są po praniu 50% mniej pogniecione.

Nieważne, co pierzesz lub suszysz – możesz zachować spokój. Ubrania będą gotowe do noszenia od razu po wyjęciu z urządzenia!

Jedwabne rzeczy po wysuszeniu mają do 50% mniej zagnieceń*

* W porównaniu z suszeniem na wolnym powietrzu.

Temperatura i ruchy bębna z myślą o odpowiedniej pielęgnacji

Pranie i suszenie kurtki puchowej w tradycyjnej pralko-suszarce może spowodować pogorszenie jej właściwości. System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby zapewnić odpowiednią pielęgnację puchu w celu zachowania jego objętości.

Świeże ubrania przy niższym o 96% zużyciu wody*

* Korzystaj z pary do odświeżania ubrań i zaoszczędź ponad 40 litrów wody na cykl. Przetestowane na 1 kg delikatnej odzieży z wykorzystaniem programu FreshScent w porównaniu do programu Delikatne.

FreshScent

UltraCare – sposób na większą trwałość ubrań

System UltraCare jest dostępny wyłącznie w naszej pralko-suszarce. Łączy detergent i płyn zmiękczający w wodzie, zanim trafią one do bębna. W ten sposób każde włókno tkaniny jest czyszczone i chronione dokładniej. Dzięki temu Twoje rzeczy będą dłużej wyglądać i nosić się jak nowe.

Twój osobisty zestaw – wyprany, wysuszony i zabezpieczony w jednym cyklu

Możesz mieć pewność, że ubrania, dzięki którym czujesz się i wyglądasz wyjątkowo, są w dobrych rękach. Zaufaj zaawansowanej pralko-suszarce PerfectCare 800 z systemem UltraCare i miej pewność, że wszystko – od wytrzymałej odzieży sportowej po delikatne tkaniny – będzie lepiej chronione i wytrzyma dłużej. Urządzenie wypierze Twój ulubiony zestaw w jednym wygodnym cyklu prania i suszenia, dzięki czemu wszystko, co lubisz nosić, przetrwa zauważalnie dłużej. To jednolite, proste rozwiązanie, które zapewni Ci doskonały wygląd przy zachowaniu efektu pielęgnacyjnego.

Tkaniny pozostają miękkie. Bez względu na liczbę prań.

Pralka wstępnie miesza detergent i płyn zmiękczający z wodą, zanim trafią one do bębna. Gwarantuje to ich skuteczne dotarcie do każdego włókna i większą skuteczność prania dzięki całkowitemu rozpuszczeniu detergentu. W praktyce system UltraCare zapewnia dwukrotnie bardziej efektywne rozprowadzanie płynu zmiękczającego niż ma to miejsce w tradycyjnej pralce.

Świeże ubrania przy niższym o 96% zużyciu wody*

* Korzystaj z pary do odświeżania ubrań i zaoszczędź ponad 40 litrów wody na cykl. Przetestowane na 1 kg delikatnej odzieży z wykorzystaniem programu FreshScent w porównaniu do programu Delikatne.

FreshScent

Twój wspaniały zestaw – wyprany, wysuszony i wypielęgnowany w jednym cyklu

Ulubione spodnie, które idealnie na Tobie leżą. Ukochana kurtka, w której zawsze jest wygodnie. Dzięki nim wyglądasz i czujesz się świetnie bez względu na dalsze plany. Zaufaj naszej innowacyjnej pralko-suszarce PerfectCare 700 i utrzymuj fantastyczny wygląd codziennej odzieży dzięki jednemu pełnemu cyklowi prania i suszenia. Ubieranie się będzie przyjemnością – w każdej sytuacji.

Twoje ubrania – uprane i wysuszone za jednym razem

Nasza pralko-suszarka PerfectCare 700 pierze i suszy ubrania w jednym wygodnym cyklu. Zastosowany w niej system DualCare wykrywa rodzaj tkanin i ciężar załadowanej odzieży, a następnie odpowiednio dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby zapewnić odzieży najlepszą możliwą pielęgnację. Dzięki temu ubrania dłużej wyglądają i noszą się jak nowe.

Optymalne ustawienia cyklu dzięki technologii DualCare

System DualCare automatycznie dostosowuje parametry cyklu do rodzaju tkanin i ciężaru wsadu. Dzięki temu rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna. Pranie, a następnie suszenie w jednym wygodnym cyklu. Dzięki temu każda rzecz zachowuje swój wygląd i jakość przez długi czas.

Świeże ubrania przy niższym o 96% zużyciu wody*

* Korzystaj z pary do odświeżania ubrań i zaoszczędź ponad 40 litrów wody na cykl. Przetestowane na 1 kg delikatnej odzieży z wykorzystaniem programu FreshScent w porównaniu do programu Delikatne.

FreshScent

Dowiedz się więcej o naszych pralko-suszarkach

Dzięki bardzo delikatnemu praniu i suszeniu możesz zadbać nawet o najdelikatniejsze wełniane rzeczy. Wszystko w jednym urządzeniu. Nasze pralko-suszarki pozwalają oszczędzać czas i energię przy zachowaniu doskonałych efektów prania i suszenia. Jednocześnie wydłużają trwałość nawet najdelikatniejszych tkanin.

Electrolux EcoLine

Nasza najbardziej energooszczędna klasa – oszczędność zasobów z każdym użyciem

Do prania wybierz najlepszą klasę energetyczną z opcji pomiędzy A, A+10% i A+20%. A nasza technologia pompy ciepła** zmniejsza zużycie energii o 55%*, susząc nawet delikatne rzeczy, takie jak wełna, jedwab czy puch.

*Na podstawie wewnętrznych testów, porównujących zużycie energii przez pralko-suszarki: jedną z pompą ciepła oraz drugą, tradycyjną pralko-suszarkę kondensacyjną, w fazie osuszania przy pełnym cyklu Eco 40-60 przy maksymalnym wsadzie (6 kg zgodnie z wersją normy IEC w odniesieniu do bawełny).
**Dostępność funkcji zależy od serii, do której zalicza się produkt.

Wymiary pralko-suszarki

Jeśli masz mało miejsca, możesz rozważyć zakup urządzenia typu 2 w 1, jakim jest pralko-suszarka. Skorzystaj z większości zalet oddzielnych urządzeń, jednocześnie oszczędzając miejsce. Dostępne są dwa rodzaje pralko-suszarek: do zabudowy i wolnostojące. Zbudowane urządzenia są ukryte pod panelami meblowymi, dzięki czemu wtapiają się w otoczenie – np. w kuchni.

Pojemność pralko-suszarki

Pralko-suszarki mają dwa parametry pojemności. Pojemność dla funkcji suszenia jest nieco mniejsza niż dla funkcji prania, ponieważ suszenie wymaga więcej miejsca na obieg powietrza.
Czynniki, które należy wziąć pod uwagę, wybierając ładowność urządzenia:
Wielkość gospodarstwa domowego: duża rodzina czy jedna osob?
Zwyczaje: ile razy w tygodniu robisz pranie?
Rodzaj i wielkość rzeczy do suszenia: na przykład: pościel, kołdry i zasłony będą wymagać większego bębna dla zapewnienia najlepszych efektów suszenia.

Wszystkie pralko-suszarki Electrolux są wyposażone w system SensiCare. System SensiCare wykorzystuje zaawansowane czujniki wilgotności i temperatury, aby dostosowywać zużycie energii wielkości wsadu. Zapewnia to oszczędność czasu i pieniędzy, a także ochronę ubrań.

Inteligentna łączność

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami piorącymi za pomocą smartfona. Skorzystaj z funkcji Care Advisor, aby uzyskać porady ekspertów dotyczące najlepszego sposobu prania odzieży. Funkcja Ulubione umożliwia zapisanie ustawień prania najczęściej noszonych ubrań.

Programy 2 w 1

Korzystaj z łączonych programów prania i suszenia, aby w razie potrzeby wyjąć z urządzenia gotowe do założenia ubrania.

Programy

Nie ma czegoś takiego jak „uniwersalne” pranie. Różni ludzie – i różne tkaniny – mają różne wymagania. Dlatego nasze pralko-suszarki oferują szereg programów, takich jak:

 • Delikatne tkaniny w granatowym kolorze
  Wełna

  Bezpiecznie pierz i susz wełnę, korzystając z jednego, łączonego programu.

 • Zbliżenie na białą koszulę
  Para

  Zmniejsz zagniecenia na suchych ubraniach lub odśwież je, usuwając niepożądane zapachy.

 • Ubranie w pralko-suszarce
  Antyalergiczne

  Specjalny program stworzony z myślą o osobach cierpiących na alergię. Program ten eliminuje mikroorganizmy dzięki fazie prania, w której przez kilka minut utrzymuje temperaturę powyżej 60°C. Pozwala to usunąć zarazki, bakterie, mikroorganizmy i cząstki stałe. Dodatkowa faza płukania zapewnia skuteczne usunięcie resztek detergentu oraz pyłków i alergenów.

 • Krople wody na granatowym materiale
  Odzież outdoorowa

  Program do suszenia odzieży outdoorowej, wykorzystujący technologię DualSense, chroni tkaniny funkcyjne, aby zachować ich właściwości. Dedykowany cykl suszenia przywraca nieprzemakalność.

Certyfikaty

Certyfikat Woolmark potwierdza, że dane urządzenie spełnia wymogi firmy Woolmark. Oznacza to, że wszystkie pralko-suszarki Electrolux działają wystarczająco delikatnie, aby umożliwiać zarówno pranie, jak i suszenie wełny.

Pierz, susz, noś dłużej z Electrolux PerfectCare

Przedłuż życie swoich ubrań i zadbaj o planetę
z Electrolux PerfectCare.