Odkryj

Znajdź dla siebie idealną pralkę

Nasze produkty

Poznaj naszą ofertę i znajdź produkt, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

 • SensiCare
 • SteamCare
 • UltraCare
 • SensiCare
 • SteamCare

Wymiary pralki

Niezależnie od tego, czy chcesz wybrać pralkę wolnostojącą, czy do zabudowy, w pierwszej kolejności upewnij się, że będzie mieć odpowiednie wymiary. Zacznij od zmierzenia dostępnej przestrzeni:
Szerokość: 60-48 cm – zalecamy wybór pralki ładowanej od przodu
Szerokość: 45-40 cm – weź pod uwagę pralkę ładowaną od góry
Głębokość: 45-38 cm – przestrzeń odpowiednia na płytką pralkę ładowaną od przodu

Wskazówki: W przypadku małego pomieszczenia warto rozważyć zakup urządzenia typu 2 w 1 (pralko-suszarki).
Innym sposobem na zaoszczędzenie miejsca jest ustawienie suszarki na pralce.

Pojemność pralki

Wybierając pojemność pralki, należy rozważyć kilka rzeczy:
Wielkość gospodarstwa domowego: duża rodzina czy jedna osoba?
Zwyczaje: ile razy w tygodniu robisz pranie?
Rodzaj i wielkość pranych rzeczy: na przykład: pościel, kołdry i zasłony będą wymagać większego bębna dla zapewnienia najlepszych efektów prania.

Wszystkie pralki Electrolux są wyposażone w system SensiCare. Technologia SensiCare wykorzystuje czujniki ciężaru, aby dostosowywać zużycie wody i energii w zależności od wielkości wsadu. Zapewnia to oszczędność czasu i pieniędzy, a także chroni ubrania przed zbyt długim praniem.

Energooszczędna pralka

Każda pralka Electrolux została zaprojektowana z myślą o znaczącym ograniczeniu zużycia energii i wody. Bez pogorszenia skuteczności prania i pielęgnacji odzieży. Pralki Electrolux noszą oznaczenia klasy energetycznej od A+++ do A+++ -75%. Oznacza to, że urządzenie Electrolux o najwyższej klasie energetycznej działa o 75% wydajniej niż określają to wymogi dla klasy A+++.

Lepszą efektywność energetyczną mogą również zapewniać określone technologie. Należą do nich m.in. silniki falownikowe, tryb ECO i technologia SensiCare.

Cicho i szybko

Przy wyborze pralki należy wziąć pod uwagę dwie dodatkowe kwestie:

Ciche cykle robocze

Głośność pracy naszych pralek nie przekracza 47 decybeli. Dzięki temu pranie nie zakłóca spokoju w domu.

Szybkie programy

Krótki program umożliwia wypranie ubrań w ciągu zaledwie 20 minut (wsad do 3 kg). W przypadku większej większej ilości prania wybierz program UltraWash (dostępny w niektórych urządzeniach). Program UltraWash pozwala wyprać rzeczy w ciągu 59 minut, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania późnym wieczorem lub do lekko zabrudzonej odzieży. Nowy program MixCare trwa zaledwie 49 minut.

Inteligentna pralka

Aplikacja My Electrolux Care umożliwia połączenie urządzenia pralniczego z telefonem w celu bardziej inteligentnej pielęgnacji tkanin. Wystarczy otworzyć aplikację i wybrać temperaturę oraz rodzaj i kolor tkaniny. Na podstawie tych informacji aplikacja odpowiednio dostosuje program. Z myślą o indywidualnie dostosowanej pielęgnacji prania – przy użyciu smartfona.

STRONA DOTYCZĄCA ŁĄCZNOŚCI SIECIOWEJ

Dopasowane urządzenia

Jeśli chcesz „dopasować” pralkę do suszarki, urządzenia Electrolux są do tego stworzone. Można je ustawiać jedno na drugim lub obok siebie, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń.


Dwie pasujące do siebie pralki

Pralka z funkcją wytwarzania pary

Funkcja wytwarzania pary to dobry wybór, jeśli chcesz uniknąć zagnieceń i prasowania. Pralki Electrolux z technologią SteamCare® oferują funkcję PlusSteam, która pozwala zmniejszyć nawet o jedną trzecią ilość zagnieceń poprzez dodanie pary pod koniec cyklu prania. Dostępny jest również oddzielny cykl parowy, umożliwiający szybkie i łatwe odświeżenie odzieży.

Certyfikaty

Certyfikat Woolmark potwierdza, że dane urządzenie spełnia wymogi firmy Woolmark. To daje pewność, że urządzenia Electrolux działają wystarczająco delikatnie, aby umożliwiać pranie nawet delikatnej wełny.

Urządzenia Electrolux z serii 800 uzyskały certyfikaty* marek Ariel i Lenor. Oznacza to, że zapewniają optymalne efekty prania i rozprowadzanie detergentu i płynu zmiękczającego do tkanin, gwarantując odpowiednią pielęgnację każdego włókna. Dzięki temu twoje ubrania będą dłużej wyglądać jak nowe.

Pierz, susz, noś dłużej z Electrolux PerfectCare

Przedłuż życie swoich ubrań i zadbaj o planetę
z Electrolux PerfectCare.

Dowiedz się więcej

Kobieta w luźnym swetrze
ZOBACZ SUSZARKI
Odważ się suszyć delikatne tkaniny
Zadbaj o jedwabne i wełniane rzeczy jak nigdy przedtem. Połącz możliwości technologii prania ÖKOMix i suszarki z systemem AbsoluteCare®.
Kobieta w jedwabnym sweterku
ZOBACZ PRALKI
Doskonałe efekty prania
Zadbaj lepiej o swoje ulubione ubrania z niezwykłą delikatnością, doskonałymi efektami prania i oszczędnością energii.
Ustaw suszarkę na pralce
ZOBACZ AKCESORIA DO PRANIA
Inteligentne pranie
Nasze kompetencje w dziedzinie prania nie kończą się na doskonałych urządzeniach – oferujemy również akcesoria niezbędne do zapewnienia jego najlepszych efektów.

Energooszczędność, czas i pielęgnacja — idealnie zrównoważone w programie UltraWash

Program UltraWash dla mieszanego wsadu zapewnia pielęgnację i energooszczędność w idealnych proporcjach podczas cyklu prania trwającego 59 minut. Skuteczne pranie w niskiej temperaturze chroni odzież. Pranie w 30ºC umożliwia oszczędność 30% energii w porównaniu z programem prania tkanin bawełnianych w temperaturze 40ºC. Łagodny dla ubrań i środowiska.

Skuteczne pranie w 30°C — oszczędność 30% energii*

*Program UltraWash umożliwia dokładne pranie w temperaturze 30°C i oszczędność nawet 30% energii w porównaniu z programem prania tkanin bawełnianych w temperaturze 40°C.

Ciesz się dłużej swoimi ubraniami dzięki systemowi UltraCare

Ciesz się dłużej ubraniami dzięki systemowi UltraCare. Zapewnia on wstępne mieszanie detergentu i płynu zmiękczającego z wodą, zanim jeszcze dotrą do bębna, dzięki czemu są równomiernie rozprowadzane w praniu. Przyspiesza to ich działanie i zapewnia ochronę włóknom tkanin.


System SteamCare - ubrania bez zagnieceń wprost z bębna pralki

Nasz system SteamCare pozwoli Ci uzyskać profesjonalne rezultaty w zaciszu własnego domu. Zakończ pranie dodatkiem pary, aby zmniejszyć o jedną trzecią ilość zagnieceń i zapewnić gładkość tkanin bez konieczności prasowania. System SteamCare umożliwia również odświeżanie odzieży, gdy nie wymaga ona jeszcze prania.

O 1/3 mniej zagnieceń*

Para dodana w końcowej części programu prania rozluźnia włókna i wygładza zagniecenia, tak że jest ich o 1/3 mniej w porównaniu do programu bez pary. Dzięki takiemu połączeniu masz mniej prasowania!

 *W porównaniu z taką samą pralką bez systemu SteamCare.

Nie pierz zbyt długo ubrań – odśwież je w ciągu zaledwie piętnastu minut

Uzyskaj efekt „świeżo wypranych” ubrań bez konieczności włączania pełnego programu prania po każdym ich założeniu. Electrolux FreshScent to pierwszy na świecie system odświeżania odzieży, który wykorzystuje parę i substancje zapachowe zamiast detergentu. Para i starannie wybrane przez nas zapachy sprawią, że twoje ubrania będą zachwycać świeżością.

Kup teraz

System SensiCare - doskonała pielęgnacja codziennego prania

Nasz system SensiCare zapewnia optymalną dbałość o tkaniny, dostosowując czas trwania programu i zużycie wody oraz energii do wielkości załadunku. Chroni to ubrania przed zbyt długim praniem, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe.

Zobacz produkt

Ubrania wyglądają jak nowe dwa razy dłużej*

Badanie przeprowadzone przez Ritex potwierdza, że system SensiCare sprawia, że ubrania wyglądają jak nowe 2 razy dłużej. Sensory w bębnie automatycznie dostosowują czas programu oraz zużycie wody i energii do ciężaru załadunku. Piorąc tylko tyle czasu, ile jest potrzebne. 

*Test trwałości kolorów przeprowadzony przez firmę Ritex Test nr 15CR00099, grudzień 2015.

Program do odzieży dżinsowej

Opracowany przez nas specjalny program delikatnego prania sprawi, że twoje ulubione klasyczne dżinsowe ubrania będą dłużej wyglądać jak nowe.

Pralki PerfectCare Slim

Pralki PerfectCare Slim z systemem SensiCare dostosowują parametry cyklu prania do załadunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań. Dzięki temu dłużej zachowują one swój atrakcyjny wygląd. 

Pralki PerfectCare 600 Slim z systemem SensiCare

Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat nowej kolekcji pralek PerfectCare Slim.

Dowiedz się więcej

Optiload

Pralki Electrolux Slim mają największą ładowność spośród pralek Slim dostępnych na rynku*. Dzięki temu, mimo ograniczeń przestrzeni, nie musisz ograniczać się, jeśli chodzi o pranie.

*dla pralek o głębokości 38cm.

Program 14 minut

Pełny program umożliwia upranie lekko zabrudzonej odzieży w zaledwie 14 minut.

Antyalergiczny program parowy

Program antyalergiczny to wysokowydajny cykl prania, który dzięki wykorzystaniu pary usuwa z Twoich ulubionych ubrań alergeny i bakterie.

Program do prania ubrań dziecięcych

Delikatny cykl prania, który dzięki wysokiemu poziomowi wody i delikatnym ruchom bębna w fazie mycia, zapewnia maksymalną ochronę kolorów i włókien.

Pralki Slim PerfectCare

5

5 (4 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg, kolor ciemnoszary.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
4,5

4,5 (10 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
4,5

4,5 (11 Opinie)

Wąska pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 7 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (4 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
4,5

4,5 (2 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
4,5

4,5 (28 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (7 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 7 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (3 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z funkcją opóźnienia startu i programem 20-minutowym, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program 20-minutowy
 • Funkcja opóźnienia startu
4

4 (9 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 7 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (3 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 7 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (1 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
0

0 (0 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 4 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (1 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (10 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program 20-minutowy
 • Funkcja opóźnienia startu
4

4 (5 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
4

4 (5 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z opcją SoftPlus, funkcją Eco TimeManager i programem Antyalergiczny plus para, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program Antyalergiczny
 • Opcja SoftPlus
 • Funkcja Eco TimeManager
 • Klasa energetyczna A+++
5

5 (1 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, funkcją opóźnienia startu i programem 20-minutowym, pojemność 4 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program 20-minutowy
 • Funkcja opóźnienia startu
4

4 (1 Opinie)

Pralka Slim PerfectCare 600 z systemem SensiCare, który dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań, z funkcją opóźnienia startu i programem 20-minutowym, pojemność 6 kg.

 • System SensiCare
 • Certyfikat Woolmark Blue
 • Certyfikat Ariel Lenor
 • Program 20-minutowy
 • Funkcja opóźnienia startu