Odkryj

Suszarki 

Zyskaj czas i miejsce

Czy wiesz, że suszarka bębnowa może zaoszczędzic dużo przestrzeni i czasu? Zapomnij o potrzebie rozkładania suszarki na ubrania, która zwykle zajmuje wolną przestrzeń w sypialni, salonie czy na balkonie. Nie bądź przywiązana do zmian pogodowych. Susz szybko i wtedy kiedy chcesz!

Poznaj linię PerfectCare
Suszarka kondensacyjna Electrolux

To proste. Pierzesz, suszysz i zakładasz.

Miękkość i kształt pozostaną bez zmian. Poznaj nową generację suszarek DelicateCare z gwarancją bezpiecznego suszenia nawet najdelikatniejszych tkanin.

Bezpieczne dla delikatnych tkanin

Traktuj najdelikatniejsze ulubione ubrania z niezrównaną dbałością.Nasza technologia DelicateCare dostosowuje przebieg cyklu suszenia do rodzaju tkaniny, aby zapewnić najlepszą wydajność suszenia i pielęgnację — także wełny i jedwabiu. Technologia ta optymalizuje prędkość i sposób obracania się bębna odpowiednio do właściwości tkaniny. Chroni ona także odzież przed zagnieceniami, ponieważ obroty bębna regularnie zmieniają swój kierunek.

Bez obaw o zbiegnięcie się tkanin — jak przy suszeniu na płasko

Certyfikat Woolmark Blue gwarantuje, że suszarka DelicateCare umożliwia bezpieczne suszenie wełnianych rzeczy przeznaczonych tylko do prania ręcznego. Opatentowany program do suszenia wełny odpowiednio dostosowuje obroty bębna, aby chronić ubrania i zapobiec ich zbiegnięciu się — podobnie jak w przypadku suszenia na płasko. Dzięki temu będziesz raz za razem z przyjemnością zakładać swoje ulubione swetry.

Koszula, która jest w połowie gładka, a w połowie pognieciona, aby zilustrować możliwości pralek z funkcją wytwarzania pary

Przywróć świeżość ubraniom, wykorzystując działanie pary

Wstrzymaj się od prania chemicznego i tchnij w ulubione ubrania „nowe życie”, korzystając z możliwości systemu wytwarzania pary SteamSystem. W ciągu zaledwie 15 minut usunie on z ubrań zagniecenia i niepożądane zapachy, dzięki czemu sprawi, że będą wyglądać jak nowe. To doskonałe rozwiązanie, aby nawet w pośpiechu zadbać o nienaganny wygląd.

Suszarka DelicateCare

Suszarka DelicateCare dostosowuje cykl suszenia do potrzeb poszczególnych tkanin — nawet tak delikatnych, jak jedwab.

Suszarka Electrolux DelicateCare

Susz jedwabne rzeczy w suszarce DelicateCare

Teraz możesz suszyć bez obaw w suszarce nawet najdelikatniejsze jedwabne tkaniny. Program do suszenia jedwabiu suszarki DelicateCare zadba o fason Twoich jedwabnych rzeczy tak, jakby były suszone w naturalny sposób lub poddane praniu chemicznemu*. Niska temperatura suszenia i specjalne ruchy bębna są dostosowane do każdej suszonej rzeczy, aby dać Ci pewność najdelikatniejszej pielęgnacji Twoich ubrań.

*Badanie WL 7112/14, wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH

Zadbaj o swoją odzież turystyczną

Odzież turystyczna może tracić swoje właściwości w wyniku zabrudzenia. Pranie chroni oddychalność materiału, a odpowiednie suszenie przywraca wodoodporność. Wybierz program do prania odzieży sportowej w pralce, aby Twoje ubrania turystyczne były gotowe na następną przygodę.

Niezawodność na lata

Udzielając 10-letniej gwarancji na silnik urządzenia, jesteśmy pewni jego trwałości. W silniku falownikowym nie ma szczotek, które są stosowane w innych silnikach. Ogranicza to tarcie, zapewniając dłuższą żywotność silnika i jego cichszą pracę. Ponadto system EcoFlow wyłapuje podczas suszenia nawet najmniejsze cząstki włókien. Zapewnia to zmniejszenie zużycia energii i najwyższą wydajność działania przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Klepsydra piaskowa

Szybkość suszenia

Gdy myślisz, że nie masz czasu na użycie suszarki, możesz liczyć na rozwiązania firmy Electrolux. Funkcja TimeManager umożliwia skrócenie czasu suszenia nawet o 40% przy wciąż doskonałych efektach. Ponadto zawsze gwarantowany jest najkrótszy możliwy czas suszenia, ponieważ czujniki dostosowują go do wielkości ładunku. Dzięki temu Twoje ubrania będą wysuszone na czas.

Pralka UltraCare i suszarka bębnowa DelicateCare

Doskonałe suszenie zaczyna się od prania

Pralka i suszarka bębnowa to jednakowo ważne elementy kompleksowego rozwiązania — odpowiednie pranie pozwala uzyskać zachwycające efekty suszenia. Idealnym dopełnieniem dla naszych suszarek bębnowych DelicateCare są pralki UltraCare™ Eco. Umożliwiają one równie delikatną pielęgnację tkanin jak pranie ręczne.

Ułożone, świeżo wysuszone ubrania