Odkryj

Pralko-suszarki

Pralko-suszarka wyręczy Cię we wszystkim

Nasza technologia DualCare łączy w sobie najlepsze możliwości prania i suszenia. Nie ma już potrzeby prania ręcznego lub suszenia na płasko, ponieważ nasze urządzenia umożliwiają pranie delikatnych rzeczy. W ten sposób jedno zapewniające oszczędność miejsca urządzenie pozwoli Ci zadbać o ulubione ubrania. Lepiej także wykorzystasz dostępną przestrzeń w domu, by móc cieszyć się idealnie czystym i miękkim praniem.

Zegar obok pralko-suszarki DualCare

Oszczędzaj czas na praniu i suszeniu

Oszczędzaj czas, jednocześnie oszczędzając miejsce dzięki pralko-suszarce Electrolux. Nasze urządzenie pozwoli Ci jednorazowo wyprać i wysuszyć do 6 kg prania. To na przykład 24 koszule. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Nie ma potrzeby wyboru dwóch oddzielnych cykli — po zakończeniu programu pranie będzie gotowe, by schować je do szafy.

Pralko-suszarki Electrolux z certyfikatem Woolmark Blue umożliwiają bezpieczne pranie i suszenie także wełnianych rzeczy przeznaczonych tylko do prania ręcznego.

Cathryn Lee

Woolmark Company

Pralko-suszarka DualCare

Pralko-suszarka DualCare pozwoli Ci bezpiecznie uprać i wysuszyć wełniane rzeczy w ramach jednego cyklu.

Pralko-suszarka DualCare

Gwarantowana delikatna pielęgnacja

Pralko-suszarki firmy Electrolux jako pierwsze tego typu urządzenia na rynku uzyskały certyfikat Woolmark Blue. Organizacja Woolmark to światowy autorytet w dziedzinie pielęgnacji wełny. Logo Woolmark Blue potwierdza, że umożliwiają one bezpieczne pranie i suszenie wełnianych rzeczy przeznaczonych tylko do prania ręcznego. Dzięki temu Twoje swetry pozostaną ciepłe i puszyste, a Ty będziesz dłużej cieszyć się ich noszeniem.

Koszula, która jest w połowie gładka, a w połowie pognieciona, aby zilustrować możliwości parowego odświeżania prania

Jeśli chcesz zadbać o tkaniny, poddaj je działaniu pary

Chcesz, aby Twoje ubrania wyglądały doskonale, ale nie masz czasu ich wyprać System DualCare wykorzystuje parę do usuwania zagnieceń i odświeżania odzieży. Wilgoć z pary powoduje rozprostowanie włókien, eliminuje niepożądane zapachy i usuwa zagniecenia, pozwalając w ciągu kilku minut odświeżyć ubrania. Dzięki temu będą one gotowe do założenia, gdy będziesz ich potrzebować — również między praniami.

Bez ryzyka zbyt długiego prania lub przesuszenia

Aby Twoje pranie odzyskało wspaniałą miękkość właściwą dla nowych rzeczy, po prostu włóż je do bębna pralko-suszarki DualCare i pozwól, by zajęła się ona resztą. Korzystając z technologii OptiSense, urządzenie automatycznie dostosuje czas trwania cyklu do wielkości ładunku. Dzięki temu niezależnie od tego, czy włożysz do urządzenia 3, 6 czy 9 kg prania, nigdy nie będzie ono prane zbyt długo ani nie zostanie przesuszone. W ten sposób sprawisz, że Twoje ubrania będą dłużej wyglądały jak nowe.

Panel wyświetlacza pralko-suszarki DualCare

Zawsze zadbane pranie

Wszystkie pralko-suszarki DualCare są wyposażone w cichszy, bardziej trwały i bardziej wydajny silnik inwerterowy. Dzięki temu otrzymujesz wszystko, co niezbędne do zapewnienia najlepszej dbałości o Twoje ubrania. Rzeczy traktowane w ten sposób będą długo nosić się i wyglądać jak nowe. Jesteśmy tak pewni niezawodności tego silnika, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.