Odkryj

Pralki

Linia PerfectCare

Czy chesz, aby Twoje ubrania dłużej wyglądały jak nowe, były mniej pogniecione, a ich kolory nie blakły? Dowiedz się jak to gwarantujemy z nową linią pralek PerfectCare.

Poznaj linię PerfectCare

Dbałość o każde włókno

Większość pralek nie wykorzystuje w pełni możliwości detergentu i płynu zmiękczającego do tkanin. Jednak w pralce UltraCare™ Eco z systemem wstępnego mieszania detergentu z wodą rzeczy, które zwykle pierze się w temperaturze 40°C, można prać w temperaturze 30°C. System UltraMix miesza także wstępnie z wodą płyn zmiękczający, aby zapewnić jego bardziej równomierne rozprowadzanie. W rzeczywistości inne pralki wymagają użycia dwukrotnie większej dawki płynu zmiękczającego, aby uzyskać ten sam efekt.

Rzeczy jak nowe w ciągu 30 minut

Zafunduj swoim ulubionym ubraniom wizytę w spa dzięki możliwościom suszarki SteamCare. W ciągu zaledwie 30 minut para delikatnie wygładzi zagniecenia i odświeży Twoją garderobę. To także sposób na ograniczenie potrzeby prania i prasowania. Dzięki temu Twoje modne koszule, najbardziej eleganckie sukienki i wygodne swetry będą między kolejnymi praniami, wyglądać i nosić się jak nowe.

W pralkach Electrolux z oznaczeniem Woolmark Apparel Care Green można bezpiecznie prać nawet wełniane tkaniny przeznaczone do prania ręcznego, zużywając przy tym mniej energii.

Cathryn Lee

Woolmark Company

UltraCare™ Eco

W pralce UltraCare™ Eco Twoje delikatne rzeczy są całkowicie bezpieczne.

Electrolux UltraCare Eco

Dbałość o zachowanie kształtu

Zadbaj o fason swoich ulubionych swetrów, używając pralki UltraCare™ z certyfikatem Woolmark. Certyfikat Woolmark Green jest przyznawany pralkom, które umożliwiają bezpieczne pranie wełnianych rzeczy przeznaczonych tylko do prania ręcznego i jednocześnie wyróżniają się energooszczędnością. Dzięki temu Twoje wełniane rzeczy nie stracą fasonu ani miękkości mimo wielokrotnego prania.

5
(1)

Ładowność do 8 kg

Klasa energetyczna A+++

Funkcja AutoSense, która dostosowuje parametry cyklu do wielkości ładunku

5
(41)

Zapewnij miękkość i doskonałą czystość prania już w temperaturze 30 stopni dzięki unikalnej technologii wstępnego mieszania

Chroń odzież przed zbyt długim praniem dzięki technologii OptiSense

Delikatnie pierz wełniane tkaniny przeznaczone tylko do prania ręcznego

Odświeżaj odzież między praniami przy użyciu pary

4,5
(70)

Wybierz także najlepszą technologię suszenia

Doskonałe efekty suszenia dzięki dostosowaniu ruchów bębna do rodzaju tkaniny

Bezpieczne i delikatne cykle do suszenia wełny

Zaprojektowana, aby tworzyć stylową parę z pralką UltraCare™

Zabezpieczenie przed zbyt długim praniem

Dzięki technologii OptiSense Twoje ubrania będą długo wyglądać jak nowe. Zapewnia ona optymalną dbałość o tkaniny, dostosowując czas trwania programu i zużycie wody oraz energii do wielkości ładunku. Sprawia także, że pranie jest bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ zawsze zużywana jest tylko niezbędna ilość wody. W ten sposób Twoja pralka dba nie tylko o ubrania, ale także o rachunki za energię.

Sterta koszul w koszu na pranie

Do 8 kg ładowności

Nasze pralki pozwalają łatwiej niż kiedykolwiek dotąd zrobić duże pranie. Dzięki bardzo dużemu bębnowi można w nich pomieścić wszystkie brudne rzeczy. W dodatku zaprojektowano je z myślą o delikatnej pielęgnacji tkanin. Twoje ubrania będą chronione przed zaciągnięciem, rozdarciem lub zbiegnięciem się podczas prania. Niezależnie, czy będzie to 1 kg, czy 8 kg prania, możesz je bez obaw włożyć do bębna SoftDrum.

Stworzone z myślą o pielęgnacji prania i trwałości

Jesteśmy tak pewni niezawodności naszych pralek z silnikiem falownikowym, że są one objęte 10-letnią gwarancją. Zostały one zaprojektowane z myślą o prawdziwej trwałości, która pozwoli Ci dbać o ubrania przez co najmniej dekadę. Są one także cichsze i zużywają o 50% mniej energii niż urządzenia wyposażone w tradycyjny silnik. Dlatego wybierając naszą pralkę, zyskujesz także poczucie spokoju.

Pranie gotowe, kiedy zechcesz

Korzystaj z pełnej swobody wyboru długości prania. System TimeManager® pozwoli Ci w kilku krokach określić, jak długo ma trwać pranie. Dzięki temu Twoje ulubione rzeczy będą gotowe do założenia, gdy zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo funkcja opóźnienia rozpoczęcia programu pozwoli Ci ustawić nawet 20-godzinne opóźnienie, aby dostosować czas zakończenia prania do Twojego harmonogramu dnia.

Pralka UltraCare Eco obok suszarki bębnowej DelicateCare

Kompleksowa pielęgnacja tkanin

Sekretem idealnie miękkiego i czystego prania jest nie tylko wybór odpowiedniej pralki. Równie ważne jest suszenie. Nasze suszarki DelicateCare to idealne uzupełnienie pralek UltraCare™ Eco. Zastosowana w nich innowacyjna technologia pompy ciepła umożliwia delikatne suszenie odzieży w niższej temperaturze, co zapobiega uszkodzeniu tkanin na skutek ich przesuszenia.

Świeżo wysuszone czyste koszule