Szczegółowe dane produktu

Kuchnia elektryczna z płytą indukcyjną, funkcją H2H, zegarem elektronicznym i prowadnicami teleskopowymi.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Funkcja H2H

Usprawnij swoje gotowanie dzięki funkcji Hob2Hood. Błyskawicznie reagująca płyta grzewcza automatycznie włącza i reguluje oświetlenie oraz funkcje wentylatora okapu, pozwalając Ci skupić się na tym, co najważniejsze – na gotowaniu.

Funkcja Hob2Hood wykonuje pracę, podczas gdy Ty gotujesz

Hob2Hood to bezprzewodowe połączenie pomiędzy płytą kuchenną, a okapem, automatycznie regulujące pracę wentylatora okapu w zależności od temperatury gotowania. Funkcja ta zapewnia natychmiastową reakcję, dzięki czemu zawsze masz dodatkową pomoc w kuchni.

Odpowiednia kuchenka dla Ciebie – łatwo, szybko i bezpiecznie

Technologia indukcyjna szybko i precyzyjnie dostarcza ciepło we właściwe miejsce, a przylegający obszar pozostaje chłodny i bezpieczny w dotyku. Ponadto natychmiast reaguje na zmiany ustawienia temperatury. Jej gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Piekarnik wielofunkcyjny – najlepszy do gotowania

Ten w pełni funkcjonalny wielofunkcyjny piekarnik zapewnia, że wszystkie Twoje potrawy zostaną szybko i równomiernie przyrządzone – do perfekcji.

Teleskopowe prowadnice – wystarczy wysunąć, aby mieć lepszy dostęp

Dzięki w pełni wysuwanym prowadnicom teleskopowym nie trzeba już sięgać do gorącego piekarnika – jedzenie można z niego łatwo wysunąć. Prowadnice umożliwiają całkowite wysunięcie blachy i zabezpieczenie jej na miejscu, dzięki czemu masz wolne ręce, aby zająć się pieczeniem, zaprawianiem i przyprawianiem.

Pojemność XXL zapewnia jeszcze więcej możliwości piekarnika

Pojemność XXL w komorze kuchenki pozwala maksymalnie wydłużyć czas gotowania. Większa wydajność oznacza, że możesz przygotować więcej potraw i polegać na swoich przepisach, aby nakarmić więcej osób, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone