Szczegółowe dane produktu

Kuchnia gazowo-elektryczna SteamBake z inteligentnym systemem pieczenia konwekcyjnego Hot Air, zintegrowaną zapalarką, funkcją opóźnienia startu i opcją suszenia warzyw i owoców w niskiej temperaturze.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Kuchnia gazowo-elektryczna - LKK564202X

SteamBake – dla jeszcze lepszego pieczenia

SteamBake pozwala wyczarować profesjonalne wypieki we własnym domu. Wilgoć pozwala ciastu w pełni wyrosnąć, tworząc miękkie wnętrze i wspaniały, błyszczący wierzch.

Electrolux - Kuchnia gazowo-elektryczna - LKK564202X

SteamBake do pysznych wypieków

SteamBake pozwala wyczarować profesjonalne wypieki we własnym domu. Wilgoć pozwala ciastu w pełni wyrosnąć, tworząc miękkie wnętrze, a suche, gorące powietrze daje wspaniały, błyszczący wierzch.

Electrolux - Kuchnia gazowo-elektryczna - LKK564202X

Multilevel Cooking. Gotuj więcej za jednym razem.

Multilevel Cooking - dodatkowy pierścień grzewczy zapewnia perfekcyjnie przygotowane potrawy nawet, gdy pieczesz na kilku poziomach.

Electrolux - Kuchnia gazowo-elektryczna - LKK564202X

Piekarnik czyści się sam, więc Ty nie musisz

Funkcja czyszczenia katalitycznego zapobiega gromadzeniu się zabrudzeń i tłustych osadów w wolnostojącym piekarniku. Procedura samoczyszczenia włącza się automatycznie, gdy temperatura osiągnie 250°C. Powoduje usunięcie zabrudzeń powstałych podczas pieczenia, znacznie ułatwiając czyszczenie.

Efekty pieczenia w określonym czasie

Aby mieć pewność, że nie rozgotujesz żadnej potrawy, wybierz tę kuchenkę z wbudowanym zegarem z funkcją minutnika, który sygnalizuje zakończenie czasu gotowania

Electrolux - Kuchnia gazowo-elektryczna - LKK564202X

Teleskopowe prowadnice – wystarczy wysunąć, aby mieć lepszy dostęp

Dzięki w pełni wysuwanym prowadnicom teleskopowym nie trzeba już sięgać do gorącego piekarnika – jedzenie można z niego łatwo wysunąć. Prowadnice umożliwiają całkowite wysunięcie blachy i zabezpieczenie jej na miejscu, dzięki czemu masz wolne ręce, aby zająć się pieczeniem, zaprawianiem i przyprawianiem.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone