Szczegółowe dane produktu

Kuchnia SteamBake z piekarnikiem elektrycznym i płytą gazową, z inteligentnym systemem pieczenia konwekcyjnego Hot Air, wyłącznikiem czasowym i opcją suszenia owoców i warzyw w niskiej temperaturze.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

SteamBake – dla jeszcze lepszego pieczenia

SteamBake pozwala wyczarować profesjonalne wypieki we własnym domu. Wilgoć pozwala ciastu w pełni wyrosnąć, tworząc miękkie wnętrze i wspaniały, błyszczący wierzch.

SteamBake do pysznych wypieków

SteamBake pozwala wyczarować profesjonalne wypieki we własnym domu. Wilgoć pozwala ciastu w pełni wyrosnąć, tworząc miękkie wnętrze, a suche, gorące powietrze daje wspaniały, błyszczący wierzch.

Multilevel Cooking. Gotuj więcej za jednym razem.

Multilevel Cooking - dodatkowy pierścień grzewczy zapewnia perfekcyjnie przygotowane potrawy nawet, gdy pieczesz na kilku poziomach.

Efekty pieczenia w określonym czasie

Aby mieć pewność, że nie rozgotujesz żadnej potrawy, wybierz tę kuchenkę z wbudowanym zegarem z funkcją minutnika, który sygnalizuje zakończenie czasu gotowania

Zapal. Obsmaż. Podaj. Szybkie gotowanie na gazie

Płyta gazowa tej kuchenki wolnostojącej umożliwia szybkie gotowanie. Gwarantują to wydajne i szybko reagujące palniki. Wystarczy zapalić płomień, aby błyskawicznie rozgrzać naczynie. Oznacza to krótszy czas oczekiwania i możliwość lepszego skupienia się na smaku potraw.

Czarna emalia - wytrzymała i łatwa w czyszczeniu

Czarna emalia to wytrzymała powłoka, która dodatkowo ułatwia czyszczenia komory piekarnika.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone