Szczegółowe dane produktu

Płyta indukcyjna Bridge 600 eXtractor z opcją Booster, kolor czarny.

Cechy

Swoboda i elastyczność planowania kuchni

600 Bridge z palnikiem eXTractor to kuchenka indukcyjna z silnym, wbudowanym wyciągiem, która daje większą swobodę podczas planowania kuchni. Funkcja mostka pozwala połączyć 2 strefy gotowania w jeden duży obszar na większe rondle.

Połącz pola grzejne i uzyskaj więcej miejsca dzięki funkcji Bridge

Funkcja Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedną dużą powierzchnię do gotowania. Dzięki automatycznej synchronizacji temperatury i ustawień czasu jest to idealne rozwiązanie do użycia płyt grillowych typu plancha i naczyń do pieczenia.

4 indywidualnie sterowane strefy dające większą swobodę podczas gotowania

Sprawnie steruj 4 różnymi strefami gotowania i ustaw osobne timery dla każdej z nich. Każda strefa ma 9 poziomów mocy i różne inne funkcje: szybkie zwiększanie mocy, aktywny dotyk, zabezpieczenie przed dziećmi i kontrolę hob2Hood.

Filtr 2w1 - świeże powietrze w kuchni

Filtr 2w1 zawiera zarówno filtr węglowy, jak i tłuszczowy, dzięki czemu powietrze w Twojej kuchni pozostaje świeże. Filtr łatwo wyjąć i można go umyć w zmywarce, a także zregenerować za pomocą piekarnika.

Hob2Hood® - automatyczne kontrolowanie ustawień okapu

Funkcja Hob2Hood® automatycznie kontroluje ustawienia okapu. W ten sposób podczas gotowania siła wyciągu zmienia się zależnie od zmian temperatury płyty i liczby działających pól grzejnych. Pozwala to bardziej skupić się na przyrządzaniu pysznych potraw.

Szybkie oczyszczanie powietrza w kuchni dzięki funkcji Boost

Po prostu naciśnij w okapie przycisk Boost, aby włączyć maksymalną moc wyciągu. Jej włączenie na 10 minut skutecznie oczyszcza powietrze w kuchni z nadmiaru oparów i pary.

Zalecane akcesoria

Najszybsza droga do doskonałego smaku

Gotowanie indukcyjne umożliwia przyrządzenie większej ilości pysznych potraw w krótszym czasie. To szybsza, bezpieczniejsza i zapewniająca lepszy smak potraw metoda gotowania.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone