Odetchnij pełną piersią

 

Zdrowy dom
Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza w teście PC World

Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza

Electrolux EAP450 został uznany za najwydajniejszy oczyszczacz w niezależnym teście PCWorld. Wypadł najlepiej w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, doskonale radząc sobie z oczyszczaniem powietrza według deklarowanej specyfikacji.

Czerwiec dla alergika

Czerwiec dla alergika

Czerwiec to najtrudniejszy okres dla alergika. Na ten miesiąc przypada szczyt sezonu pylenia traw. 

Oczyszczacz Oxygen - jak to działa?

Oczyszczacz Oxygen posiada system wielostopniowej filtracji. Pierwszy filtr zatrzymuje duże zanieczyszczenia (np. włosy), następnie filtr HEPA wychwytuje mniejsze cząstki, jak kurz, pyłki oraz pyły zawieszone PM10 i PM 2,5. Na końcu zapachy neutralizowane są przez filtr z węglem aktywnym.

 • Co potrafi oczyszczacz powietrza?
  now playing
 • Produkty

  Odkurzacz bezprzewodowy EER7ALLRGY

  4,5
  (43)

  Odkurzacz bezprzewodowy Ergorapido Allergy z wydajnym akumulatorem litowym TurboPower, samoczyszczącą się szczotką obrotową i odłączanym modułem odkurzania ręcznego. Sprawdza się świetnie na wszystkich powierzchniach w domach alergików. Dzięki turboszczotce ze światłem UV usuwa kurz i alergeny ze wszystkich powierzchni.

  Oczyszczacz powietrza EAP450

  4,5
  (14)

  Oddychaj głęboko czystym powietrzem z oczyszczacza EAP450. System Pure Source™ zapewnia pięciostopniowe oczyszczanie powietrza. Urządzenie jest wyposażone w czujniki jakości powietrza, pilota i tryb Auto. Idealny do powierzchni do 103 m2.

  Odkurzacz US8ALRGY

  4,5
  (132)

  Electrolux UltraSilencer zapewnia doskonałą wydajność pracy bez zbędnego hałasu. Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia.

  Bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido® charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością i niezwykłym designem. To poręczne urządzenie typu 2w1, stworzone do szybkiego i wygodnego sprzątania. Specjalna turboszczotka Bed Pro™, w która jest wyposażony model EER7ALLRGY została zaprojektowana z myślą o alergikach. Dzięki promieniom UV, można dokładnie usunąć kurz a także bakterie z mebli oraz tkanin.

  Dowiedz się więcej

  Sprawdź wszystkie zagrożenia w swoim domu

  Odetchnij wreszcie pełną piersią

   

  W trosce o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych stworzyliśmy Full HD Home Cleaning System. To oczyszczacz Oxygen oraz odkurzacz UltraSilencer ZEN, które zapewniają przestrzeń wolną od alergenów i smogu w Twoim domu.

  Zdrowy dom

  Ciesz się dobrym samopoczuciem

  Zadbaj o dobre samopoczucie. Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu.

  UltraSilencer ZEN

  Martwisz się, że Twoje dziecko właśnie zasnęło, a Ty musisz odkurzyć mieszkanie i z pewnością je obudzisz? Zapomnij o tym!

  Oddychaj na zdrowie

  Jak dbać o powietrze w domu, aby oddychać na zdrowie?