Odetchnij pełną piersią

 

Zdrowy dom
Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza w teście PC World

Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza

Electrolux EAP450 został uznany za najwydajniejszy oczyszczacz w niezależnym teście PCWorld. Wypadł najlepiej w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, doskonale radząc sobie z oczyszczaniem powietrza według deklarowanej specyfikacji.

Czerwiec dla alergika

Czerwiec dla alergika

Czerwiec to najtrudniejszy okres dla alergika. Na ten miesiąc przypada szczyt sezonu pylenia traw. 

Oczyszczacz Oxygen - jak to działa?

Oczyszczacz Oxygen posiada system wielostopniowej filtracji. Pierwszy filtr zatrzymuje duże zanieczyszczenia (np. włosy), następnie filtr HEPA wychwytuje mniejsze cząstki, jak kurz, pyłki oraz pyły zawieszone PM10 i PM 2,5. Na końcu zapachy neutralizowane są przez filtr z węglem aktywnym.

  • Co potrafi oczyszczacz powietrza?
    now playing

Produkty

Odkurzacz bezprzewodowy EER7ALLRGY

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EER7ALLRGY
Odkurzacz bezprzewodowy Ergorapido

Odkurzacz bezprzewodowy Ergorapido Allergy z wydajnym akumulatorem litowym TurboPower, samoczyszczącą się szczotką obrotową i odłączanym modułem odkurzania ręcznego. Sprawdza się świetnie na wszystkich powierzchniach w domach alergików. Dzięki turboszczotce...

Oczyszczacz powietrza EAP450

Electrolux - Oczyszczacz powietrza - EAP450 Najlepsza wydajność
Oczyszczacz powietrza

Oddychaj głęboko czystym powietrzem z oczyszczacza EAP450. System Pure Source™ zapewnia pięciostopniowe oczyszczanie powietrza. Urządzenie jest wyposażone w czujniki jakości powietrza, pilota i tryb Auto. Idealny do powierzchni do 103 m2.

Odkurzacz US8ALRGY

Electrolux - Odkurzacz tradycyjny - EUS8ALRGY
Odkurzacz New Ultra Silencer

Electrolux UltraSilencer zapewnia doskonałą wydajność pracy bez zbędnego hałasu. Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia.

Bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido® charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością i niezwykłym designem. To poręczne urządzenie typu 2w1, stworzone do szybkiego i wygodnego sprzątania. Specjalna turboszczotka Bed Pro™, w która jest wyposażony model EER7ALLRGY została zaprojektowana z myślą o alergikach. Dzięki promieniom UV, można dokładnie usunąć kurz a także bakterie z mebli oraz tkanin.

Dowiedz się więcej

Sprawdź wszystkie zagrożenia w swoim domu

Odetchnij wreszcie pełną piersią

 

W trosce o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych stworzyliśmy Full HD Home Cleaning System. To oczyszczacz Oxygen oraz odkurzacz UltraSilencer ZEN, które zapewniają przestrzeń wolną od alergenów i smogu w Twoim domu.

Zdrowy dom

Ciesz się dobrym samopoczuciem

Zadbaj o dobre samopoczucie. Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu.

UltraSilencer ZEN

Martwisz się, że Twoje dziecko właśnie zasnęło, a Ty musisz odkurzyć mieszkanie i z pewnością je obudzisz? Zapomnij o tym!

Oddychaj na zdrowie

Jak dbać o powietrze w domu, aby oddychać na zdrowie?