Odetchnij pełną piersią

 

Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza w teście PC World

Najwydajniejszy oczyszczacz powietrza

Electrolux EAP450 został uznany za najwydajniejszy oczyszczacz w niezależnym teście PCWorld. Wypadł najlepiej w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku, doskonale radząc sobie z oczyszczaniem powietrza według deklarowanej specyfikacji.

Czerwiec dla alergika

Czerwiec dla alergika

Czerwiec dla alergikaCzerwiec to najtrudniejszy okres dla alergika. Na ten miesiąc przypada szczyt sezonu pylenia traw. 

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz Oxygen - jak to działa?

Oczyszczacz Oxygen posiada system wielostopniowej filtracji. Pierwszy filtr zatrzymuje duże zanieczyszczenia (np. włosy), następnie filtr HEPA wychwytuje mniejsze cząstki, jak kurz, pyłki oraz pyły zawieszone PM10 i PM 2,5. Na końcu zapachy neutralizowane są przez filtr z węglem aktywnym.

 • Co potrafi oczyszczacz powietrza?
  now playing
 • Produkty

  Bateryjny odkurzacz Ergorapido® charakteryzuje się wyjątkową funkcjonalnością i niezwykłym designem. To poręczne urządzenie typu 2w1, stworzone do szybkiego i wygodnego sprzątania. Specjalna turboszczotka Bed Pro™, w która jest wyposażony model EER7ALLRGY została zaprojektowana z myślą o alergikach. Dzięki promieniom UV, można dokładnie usunąć kurz a także bakterie z mebli oraz tkanin.

  Dowiedz się więcej

  Sprawdź wszystkie zagrożenia w swoim domu

  Odetchnij wreszcie pełną piersią

   

  W trosce o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych stworzyliśmy Full HD Home Cleaning System. To oczyszczacz Oxygen oraz odkurzacz UltraSilencer ZEN, które zapewniają przestrzeń wolną od alergenów i smogu w Twoim domu.

  Ciesz się dobrym samopoczuciem

  Zadbaj o dobre samopoczucie. Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu.

  Dowiedz się więcej

  UltraSilencer ZEN

  Martwisz się, że Twoje dziecko właśnie zasnęło, a Ty musisz odkurzyć mieszkanie i z pewnością je obudzisz? Zapomnij o tym!

  Dowiedz się więcej

  Oddychaj na zdrowie

  Jak dbać o powietrze w domu, aby oddychać na zdrowie?

  Dowiedz się więcej