Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem pionowym 2w1 otrzymasz: elektroszczotkę PowerPro Turbo z napędem, elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro multi-surface, szczotkę do kurzu, szczotkę szczelinową, szczotkę do delikatnych powierzchni, łącznik kątowy, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni - od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP71U142XN

Duża moc i skuteczność odkurzania

Odkurzacz pionowy skutecznie odkurza dywany i podłogi twarde. Wychwytuje aż 99,9%* kurzu z podłogi a także skutecznie usuwa kurz sierść zwierząt oraz większość zabrudzeń.

*Na podstawie testów zewnętrznych przeprowadzonych zgodnie z IEC 62885-4 oraz z IEC 62885-2, 2021 z średnim wynikiem czyszczenia podłóg obliczonym zgodnie z 5.2, 5.3 (oba kierunki), 5.4, oraz 5,5 (oba kierunki).  

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP71U142XN

Wrażenie, jakby sam odkurzał

Odkurzacz ULTIMATE 700 TURBO DRIVE wyposażony jest w innowacyjną elektroszczotkę z niezależnym napędem, której turbo szybkie obroty sprawią, że czujesz jak odkurzacz sam się porusza, ułatwiając sprzątanie i manewrowanie na podłodze.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP71U142XN

Długi czas pracy

Czas pracy odkurzacza ULTIMATE 700 TURBO DRIVE na jednym ładowaniu wynosi aż 40 min w trybie minimalnej mocy. Odkurzacz posiada również tryb TURBO do większych zabrudzeń, co pozwala na efektywne odkurzać nawet przez 10 min. Wyjmowana jednostka ręczna doskonale sprawdzi się do odkurzania kanap, foteli oraz tapicerki samochodowej. Odkurzacz ręczny na jednym ładowaniu pracuje nieprzerwanie nawet 50 min.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP71U142XN

Akumulator nowej generacji

Nasz pierwszy odkurzacz z innowacyjnym akumulatorem litowo-jonowym Ultra HD 14,4 V. Nowatorskie rozwiązanie naszego akumulatora zainspirowane przemysłem e-samochodów, zapewnia o 60% więcej energii, co przekłada się na długi czas pracy odkurzacza a także dłuższą żywotność baterii. Pojemność energetyczna to aż 4 Ah, podczas gdy akumulatory starszej generacji mają pojemoność 2,5 Ah.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP71U142XN

Lekka ergonomiczna konstrukcja

Odkurzacz został zaprojektowany tak, aby maksymalnie zredukować wagę. Jego ergonomiczna i kompaktowa budowa sprawia, że codzienne odkurzanie staje się lekkie i bezwysiłkowe bez względu na to czy odkurzasz podłogi czy sufit lub karnisz. Waga odkurzacza została zredukowana do zaledwie 1,95 kg, przy zastosowaniu elektroszczotki TURBO PowerPro. Teraz nawet 40 minutowe sprzątanie będzie łatwe i przyjemne, dla każdego.

Electrolux - Odkurzacz bezprzewodowy - EP71U142XN

5-warstwowa filtracja i łatwe opróżnianie

5-warstwowy system filtracji zbiera nawet 99,9% cząstek, zapewniając czystsze powietrze wylotowe a tym samym zdrowszy dom. Pojemnik na kurz o cyklonowej konstrukcji i z intuicyjnym przyciskiem pozwala na łatwe opróżnianie.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone