Electrolux ULTIMATE 700 Turbo Drive

Duża moc i skuteczność odkurzania - wychwytuje aż 99,9%* kurzu

Ciesz się czystym domem każdego dnia.

Wrażenie, jakby sam jeździł

Odkurzacz ULTIMATE 700 Turbo Drive  wyposażony jest w innowacyjną elektroszczotkę z silnikiem TURBO DRIVE. Niezależny napęd daje poczucie, jakby odkurzacz sam odkurzał, co ułatwia sprzątanie i manewrowanie na podłodze.

Duża moc i skuteczność odkurzania

Odkurzacz pionowy skutecznie odkurza dywany i twarde podłogi.
wychwytuje aż 99,9%* kurzu i skutecznie usuwa sierść zwierząt oraz większość innych zabrudzeń.

*Na podstawie testów zewnętrznych przeprowadzonych zgodnie z IEC 62885-4 oraz  IEC 62885-2, 2021 ze średnim wynikiem czyszczenia podłóg obliczonym zgodnie z 5.2, 5.3 (oba kierunki), 5.4 oraz 5.5 (oba kierunki).

Długi czas pracy

Na jednym ładowaniu odkurzacz ULTIMATE 700 Turbo Drive pracuje aż 40 minut w trybie minimalnej mocy. Posiada on również tryb TURBO, idealny do większych zabrudzeń, który pozwala efektywnie odkurzać nawet przez 10 minut. Wyjmowana jednostka ręczna sprawdza się doskonale w odkurzaniu kanap, foteli czy tapicerki samochodowej. Odkurzacz ręczny na jednym ładowaniu pracuje nieprzerwanie przez nawet przez 50 minut.

Akumulator nowej generacji

Odkurzacz wyposażony jest w innowacyjny akumulator litowo-jonowy ultra HD 14,4 V. Jest to nowatorskie rozwiązanie zainspirowane przemysłem e-samochodów, które zapewnia o 60% więcej energii. To przekłada się na dłuższy czas pracy odkurzacza, jak również na dłuższą żywotność baterii. Pojemność energetyczna akumulatora wynosi aż 4 Ah, podczas gdy akumulatory starszej generacji mają pojemność tylko 2,5 Ah.

Lekka i ergonomiczna konstrukcja

Odkurzacz został zaprojektowany z myślą o redukcji wagi. Jego ergonomiczna i kompaktowa budowa sprawia, że codzienne odkurzanie staje się lekkie i bezwysiłkowe, bez względu na to czy odkurzasz podłogi, sufit czy karnisz, waga odkurzacz została zredukowana do zaledwie 1,95 kg, dzięki zastosowaniu elektroszczotki TURBO PowerPro. Teraz nawet 40-minutowe sprzątanie stanie się łatwe i przyjemne dla każdego.

5-warstwowa filtracja i łatwe opróżnianie

5-warstwowy system zbiera nawet 99,9 cząstek, zapewniając czystsze powietrze wylotowe, co przekłada się na zdrowsze otoczenie w domu. Pojemnik na kurz o cyklonowej konstrukcji, wyposażony w intuicyjny przycisk, ułatwia opróżnianie.

Kup odkurzacz serii 700

5

5(754  Opinie )

Wyposażony jest w innowacyjną elektroszczotkę z niezależnym napędem, której turboszybkie obroty sprawią wrażenie, jakby odkurzacz sam jeździł.
4,9

4,9(817  Opinie )

Technologia aktywnego mopowania sprawia, że odkurzacz skutecznie usunie uporczywy brud, a nawet zaschnięte plamy.
4,6

4,6(414  Opinie )

Szczotkę PetPro+ zaprojektowano specjalnie do zbierania sierści zwierząt - od sof, aż po legowiska zwierząt.
4,6

4,6(414  Opinie )

Innowacyjna elektroszczotka BedPro Power™ UV z technologią UV higienicznie czyści materace i łóżka.