MOPOWANIE NIGDY NIE BYŁO TAK CZYSTE!

MOPOWANIE NIGDY NIE BYŁO TAK CZYSTE!

Myj podłogi na mokro dzięki technologii aktywnego mopowania w wyjątkowych odkurzaczach Electrolux Power Hygienic!

Przekonaj się jak elektroszczotka z dyskami rotującymi z prędkością 260 obrotów/minutę pomoże Ci uzyskać jeszcze czystsze podłogi.

Namaczaj i płucz dyski mopujące bezdotykowo dzięki innowacyjnej stacji myjącej PowerPro z technologią oddzielania brudnej wody.

ZAWSZE CZYSTE MOPOWANIE

Innowacyjna stacja myjąca Electrolux PowerPro na zawsze zmienia sposób i jakość mycia podłóg na mokro.

Pozwala Ci bezdotykowo namoczyć dyski myjące i usunąć z nich nadmiar wody.

I to zaledwie w 15 sekund!

TECHNOLOGIA SEPARACJI BRUDNEJ WODY

Specjalnie zaprojektowana by zawsze czyścić podłogę w czystej wodzie.

Dzięki niej dyski mopujące są namaczane wyłącznie ze zbiornika z czystą wodą, a zanieczyszczenia spływają do osobnego pojemnika.

INTUICYJNA OBSŁUGA

Włączony odkurzacz w trybie MOP postaw na stacji myjącej, tak aby dyski przylegały do żeberek. Dociśnij guzik sterujący pracą stacji myjącej PRESS przez 5 sekund – pozwoli to szybko namoczyć i opłukać pady.

Zwalnianie guzika PRESS i dociskanie dysków mopujących do żeberek usuwa nadmiar wody i pozwala osiągnąć ich optymalną wilgotność.

KOMPATYBILOŚĆ z AKTYWNYM MOPOWANIEM

Stacja myjąca jest przeznaczona do wszystkich linii odkurzaczy bezprzewodowych Electrolux z AKTYWNYM MOPOWANIEM (np. Electrolux Power Hygienic 800, Hygienic 700 WET, Hygienic 600 Pure WET, Hygienic 500 Well WET).

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux z technologią aktywnego mopowania

5

5(1760  Opinie )

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę PowerPro do różnych powierzchni, elektroszczotkę z technologią mopowania PowerPro Mop, elektroszczotkę z technologią UV BedProPower+, ssawkę do delikatnych powierzchni, elastyczną końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, zbiornik na wodę,
4,9

4,9(701  Opinie )

W komplecie z odkurzaczem pionowym 2w1 otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro multi-surface, elektorszczotkę mopującą PowerPro MOP, szczotkę do kurzu, szczotkę szczelinową, łącznik kątowy, ładowarkę, 4 pady z mikrofibry. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni - od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
4,7

4,7(394  Opinie )

W komplecie z odkurzaczem pionowym 2w1 otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro multi-surface, szczotkę mopującą PowerPro Mop, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, odłączaną szczotkę obrotową, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni - od podłogi po trudno dostępne zakamarki.
4,8

4,8(215  Opinie )

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę do dywanów i podłóg twardych z oświetleniem LED PowerPro Multifloor, szczotkę mopującą PowerPro Mop, teleskopową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, stację ładowania. Łatwy dostęp do odkurzacza ręcznego oraz dołączone akcesoria, pozwalają na dokładne i szybkie odkurzanie różnych powierzchni- od podłogi po trudno dostępne zakamarki.