Szczegółowe dane produktu

Preparat odkamieniający, odtłuszczający i dezynfekujący do pralki i zmywarki. Kamień znajdujący się w pralce lub zmywarce może pozostawiać ślady na ubraniach i naczyniach. Wysokiej jakości odkamieniacz efektywnie usuwa kamień a odtłuszczacz inne osady z urządzenia, zapewniając idealne efekty prania i zmywania. Środek dezynfekujący zabija bakterie pozostawiając przyjemny zapach. Zalecany do użytku co 30 cykli. Opakowanie zawiera 12 saszetek.
Czytaj więcej

Cechy

Spraw, by Twoje urządzenia działały jak najlepiej

Chcemy pomóc Ci sprawić, by Twoje urządzenia działały jak najlepiej, dlatego polecamy Clean & Care 3w1. Pozwala na odtłuszczenie i usunięcie osadu dzięki silnemu odkamienianiu, by Twoja zmywarka czy pralka były czyste.

Clean & Care 3 w 1 – usuwa osad, tłuszcz i oczyszcza

Wyjątkowo prosta obsługa. Clean & Care 3 w 1 usuwa osad, tłuszcz i czyści rury i wewnętrzny sprzęt w Twoim urządzeniu. Wystarczy, że skorzystasz z tej funkcji raz w miesiącu, a pomożesz utrzymać swoją pralkę i zmywarkę w optymalnym stanie.

Polecane produkty

Electrolux - Ultrasoniczny odplamiacz - E4WMSTPN1
Ultrasoniczny Odplamiacz

Ultrasoniczny odplamiacz, który gwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – usuniesz je za pomocą ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i...

Electrolux - Woreczki do prania - E4WSWB41
Woreczki do prania (40x60 cm)

Woreczek do prania bielizny - 40x60cm. Nawet w najbardziej łagodnym programie prania delikatne tkaniny mogą ulec zniszczeniu, ocierając się o inną odzież.Woreczek chroni je, nie ograniczając skuteczności prania.

Electrolux - Magnetyzer NEOCAL - E6WMA101
Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę

Magnetyzer Neocal zmiękczający wodę. Łatwy do instalacji. Idealny w przypadku twardej wody. Przedłuża żywotność pralki i redukuje konieczność korzystania z chemicznych środków do odkamieniania.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves