Szczegółowe dane produktu

Zestaw filtrów, sprawi, że Twój odkurzacz będzie zawsze działał jak nowy. 2-warstwowy filtr wyłapuje wszelkie drobne cząstki, które umykają w głównym cyklonowym kroku czyszczenia. Zmywalny filtr higieniczny E10 zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki, np. pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy oraz alergeny. Filtr oczyszcza powietrze wylatujące z odkurzacza, ograniczając ryzyko reakcji alergicznych. Zalecamy mycie filtrów co piątą wymianę pojemnika z kurzem. Filtry zużywają się z czasem, dlatego sugerujemy wymianę filtra emisji co rok, a filtra progresywnego – co 6 miesięcy.
Czytaj więcej

Cechy

Electrolux - Filtr - ESKW1

Komplet filtrów do odkurzacza Well Q

Komplet filtrów pozwoli utrzymać doskonałą wydajność odkurzacza.

Electrolux - Filtr - ESKW1

Najlepsze filtry wydajnościowe

Optymalny poziom filtracji pyłków, kurzu i alergenów w Twoim domu. Oba filtry można myć, by chronić środowisko i żyć ekologicznie. Przemywaj i wymieniaj filtry regularnie, by odkurzacz działał każdego dnia jak NOWY.

Electrolux - Filtr - ESKW1

Filtr progresywny

Dwuwarstwowy filtr wyłapuje wszelkie drobne cząstki, które umykają w głównym cyklonowym kroku czyszczenia.

Electrolux - Filtr - ESKW1

Filtr emisji

Zmywalny filtr higieniczny E10 zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki, na przykład pyłki, zarodniki pleśni, odchody roztoczy oraz alergeny. Filtr oczyszcza powietrze wylatujące z odkurzacza, ograniczając ryzyko reakcji alergicznych.

Electrolux - Filtr - ESKW1

Przemywaj i wymieniaj filtry regularnie

Zalecamy mycie filtrów co piątą wymianę pojemnika z kurzem. Z czasem filtry zużywają się, dlatego sugerujemy wymianę filtra emisji co rok, a filtra progresywnego – co 6 miesięcy.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves