Szczegółowe dane produktu

Zestaw filtrów, aby Twój odkurzacz zawsze działał jak nowy. Zawiera dwa filtry wstępne oraz jeden filtr do drobnego kurzu.

Cechy

Electrolux - Filtr - ESKW4

Komplet filtrów pozwoli utrzymać doskonałą wydajność odkurzacza

Zestaw awiera dwa filtry wstępne oraz jeden filtr do drobnego kurzu.

Electrolux - Filtr - ESKW4

Skuteczność filtracji na poziomie 99,99%*

Pięciostopniowy system filtracji usuwa do 99,99% cząstek mikropyłu w rozmiarach 0,3–10 µm. Czystszy i zdrowszy dom. * Test wewnętrzny wg normy EN60312-1:2017

Electrolux - Filtr - ESKW4

Zmywalne filtry – ekologiczny wybór

Wszystkie filtry są zmywalne i można je wykorzystywać wielokrotnie, by chronić środowisko i żyć bardziej ekologicznie. Zaleca się wymianę filtrów wstępnych co sześć miesięcy, a filtra do drobnego kurzu co 12 miesięcy. Pomiędzy wymianami należy regularnie czyścić filtry.

Electrolux - Filtr - ESKW4

Najwyższa wydajność

Opracowane pod kątem zapewnienia optymalnego poziomu filtracji pyłków, kurzu i alergenów w Twoim domu. Przemywaj i wymieniaj filtry regularnie, by odkurzacz działał każdego dnia jak nowy.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves