Szczegółowe dane produktu

Szczotka PowePro do podłóg twardych, usuwa drobny kurz, jak i większe zanieczyszczenia, pozostawiając efekt polerowania. Oświetlenie LED z przodu pozwala dostrzec kurz. Szczotka pasuje do modeli Power Hygienic 800 oraz Power Ultimate 800.

Cechy

Electrolux - Ssawka - ZE156

Szczotka PowerPro do podłóg twardych

Ssawka do parkietu, która bez problemu usuwa nawet duże cząsteczki kurzu.

Electrolux - Ssawka - ZE156

Ekspert od parkietu

Szczotka PowerPro doskonale odkurza wszystkie rodzaje podłóg twardych, mimo że została zaprojektowana specjalnie do parkietu. Efektywnie usuwa nawet bardzo duże cząsteczki kurzu.

Electrolux - Ssawka - ZE156

Usuwa do 100% kurzu nawet z wąskich szczelin*

Silny przepływ powietrza w szczotce powoduje, że kurz jest efektywnie podnoszony nawet z bardzo wąskich szczelin. *Na podstawie wewnętrznych testów zgodnie z IEC 62885-2.

Electrolux - Ssawka - ZE156

Odkurzanie z efektem polerowania

Podczas odkurzania puszysty wałek wewnątrz szczotki delikatnie poleruje twarde powierzchnie, pozostawiając efekt lśniącej podłogi.

Electrolux - Ssawka - ZE156

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED z przodu podświetla podłogę przed szczotką, tak aby kurz był widoczny nawet w najciemniejszych miejscach.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves