Szczegółowe dane produktu

Płaska szczotka LED do odkurzacza tradycyjnego. Pasuje do odkurzaczy: SilentPerformer, PowerForce, ClassicSilence, EasyGo, CE, SilentPerformer Cyclonic, SuperCyclon, AeroPerformer Cyclonic, CyclonClean, Odin600.

Cechy

Electrolux - Ssawka - ZE165

Opatentowana technologia szczotki SpeedyClean Illumi, z innowacyjnym oświetleniem LED uruchamianym przez ruch, pozwala dostrzec kurz w ciemnych miejscach.

Electrolux - Ssawka - ZE165

Superpłaska budowa

Superpłaska budowa i niewielka wysokość umożliwiają łatwe dotarcie do trudnych obszarów oraz pod niskie meble.

Electrolux - Ssawka - ZE165

Odkurzanie dywanów i podłóg twardych

Szczotka zapewnia wysoką manewrowość, dzięki czemu można swobodnie i lekko odkurzać w różnych kierunkach. Idealnie sprawdzi się zarówno do odkurzania dywanów, jak i twardych podłóg.

Electrolux - Ssawka - ZE165

Zawartość opakowania: 1 szczotka, 1 adapter 32/35 mm.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves