Szczegółowe dane produktu

Brak zacieków i idealny połysk naczyń. Wysokiej jakości nabłyszczacz zapewnia błyszczące i suche naczynia. zapewniając błyszczące rezultaty. Eliminuje zacieki. Nadaje połys. Przyspiesza wysychanie naczyń. Skoncentrowana formuła hydrofobowa. Wydajny. Pojemność 300 ml.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Szybkie schnięcie, idealny wygląd

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urządzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Suche i błyszczące naczynia

Wodoodporna formuła nabłyszczacza RINSE AID szybciej suszy naczynia, sztućce i szklanki, zapewniając błyszczące rezultaty. Wysoce skoncentrowany produkt, który dobrze działa nawet przy bardzo małej dawce.

Wydajność

Wysoce skoncentrowany produkt, który dobrze działa nawet przy bardzo małej dawce.

Sposób użycia

Wlej nabłyszczacz do specjalnego dozownika w zmywarce. Uzupełniaj dozownik co najmniej 1 raz na miesiąc lub gdy wskaźnik lub lampka kontrolna poinformują o braku płynu. Płyn nabłyszczający uwalnia się automatycznie podczas ostatniej fazy płukania.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone