Szczegółowe dane produktu

Środek odkamieniający do pralek i zmywarek, który skutecznie usuwa osady. Należy go stosować regularnie raz na 6 miesięcy, aby zapewnić sprawne działanie pralki i zmywarki, wydłużyć ich żywotność i móc cieszyć się z idealnych efektów prania i zmywania za każdym razem.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Wydajne połączenie składników usuwa nieprzyjemne zapachy i kamień

Trwały i mocny. Odkamieniacz Super Care pomaga utrzymać optymalną wydajność pralek i zmywarek, eliminując i zapobiegając gromadzeniu się kamienia. Usuwa również zapachy i utrzymuje świeżość maszyny.

Odkamieniacz Super Care usuwa nieprzyjemne zapachy i kamień

Użyj odkamieniacza Super Care do czyszczenia rur i bębnów. Używaj go co 6 miesięcy, jeśli woda w instalacji wodociągowej jest twarda, aby usunąć kamień i zapobiec jego gromadzeniu się. Usuwa również zapachy i utrzymuje świeżość maszyny.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves