Szczegółowe dane produktu

Wąż do bezpośredniego odprowadzania wody z suszarek z pompą ciepła i kondensacyjnych. Zestaw jest przeznaczony tylko do modeli, w których zbiornik znajduje się na górze urządzenia. W skład zestawu wchodzi: wąż o długości 2,5 m; opaska nylonowa; złącze 1 x 90°; zakrzywiona, plastikowa złączka; plastikowy wspornik; uszczelka.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Spraw, aby woda automatycznie znikała

Zestaw do odprowadzania wody pozwoli Ci zapomnieć o konieczności ręcznego opróżniania zbiorników na wodę. Wystarczy go przymocować do pobliskiego zlewu lub węża i pozwolić, by automatycznie usuwał wodę z suszenia. Nadaje się tylko do modeli ze zbiornikami na wodę w górnej części suszarki.

Suszenie jest jeszcze wygodniejsze dzięki zestawowi do odprowadzania wody

Zestaw do odprowadzania wody eliminuje potrzebę ręcznego opróżniania zbiorników. Łatwo łączy się z pobliskim zlewem lub linią wodną w celu automatycznego usunięcia wody. Nadaje się tylko do modeli ze zbiornikami na wodę w górnej części suszarki.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone