Szczegółowe dane produktu

Woreczek do prania bielizny - 40x60cm. Nawet w najbardziej łagodnym programie prania delikatne tkaniny mogą ulec zniszczeniu, ocierając się o inną odzież.Woreczek chroni je, nie ograniczając skuteczności prania.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Chroń delikatne pranie

Intensywny cykl prania może prowadzić do spierania i przecierania się tkanin. Używając worków do prania delikatnych rzeczy, jak bielizna, sprawiasz, że ubrania są bezpieczne i możesz korzystać z nich dłużej.

Worki do pralek pomagają chronić ubrania w trakcie prania

Trzymaj małe ubrania, jak np. skarpety, razem i chroń delikatne elementy jak bielizna dzięki workom do pralek. Łatwe w użyciu worki zapewniają mniej tarcia i zużycia tkanin w trakcie prania.

Woreczek do prania Electrolux

Woreczek do prania bielizny chroni delikatną odzież podczas prania. Pozwala uniknąć ryzyka zabarwienia i uszkodzenia odzieży przez tarcie powstające w pralce.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone