Szczegółowe dane produktu

Magnetyzer NEOCAL zmiękczający wodę. Zapobiega powstawaniu osadów kamienia, eliminując potrzebę stosowania chemicznych odkamieniaczy i zapewniając doskonałą czystość i połysk naczyń. Dzięki temu urządzeniu wydłużysz żywotność swoich urządzeń i zaoszczędzisz energię.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Nigdy więcej osadzającego się kamienia.

Neocal to wysoce efektywne rozwiązanie, które wydłuży żywotność twojego urządzenia. Zmienia ono strukturę węglanu wapnia (kamienia), nie wpływając na skład chemiczny wody. To łatwe w instalacji rozwiązanie świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie występuje twarda woda. Urządzenie jest objęte 20-letnią gwarancją.

Magnetyzer zmiękczający wodę

Magnetyzer zmiękczający wodę. To inteligentne rozwiązanie minimalizujące potrzebę odkamieniania pralki. Idealny do twardej wody. Łatwy w instalacji. Przedłuża żywotność urządzenia i redukuje zużycie chemicznych środków odkamieniających.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves