Szczegółowe dane produktu

Preparat odkamieniający, odtłuszczający i dezynfekujący do pralki i zmywarki. Kamień znajdujący się w pralce lub zmywarce może pozostawiać ślady na ubraniach i naczyniach. Wysokiej jakości odkamieniacz efektywnie usuwa kamień a odtłuszczacz inne osady z urządzenia, zapewniając idealne efekty prania i zmywania. Środek dezynfekujący zabija bakterie pozostawiając przyjemny zapach. Zalecany do użytku co 30 cykli. Opakowanie zawiera 12 saszetek.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Spraw, by Twoje urządzenia działały jak najlepiej

Chcemy pomóc Ci sprawić, by Twoje urządzenia działały jak najlepiej, dlatego polecamy Clean & Care 3w1. Pozwala na odtłuszczenie i usunięcie osadu dzięki silnemu odkamienianiu, by Twoja zmywarka czy pralka były czyste.

Clean & Care 3 w 1 – usuwa osad, tłuszcz i oczyszcza

Wyjątkowo prosta obsługa. Clean & Care 3 w 1 usuwa osad, tłuszcz i czyści rury i wewnętrzny sprzęt w Twoim urządzeniu. Wystarczy, że skorzystasz z tej funkcji raz w miesiącu, a pomożesz utrzymać swoją pralkę i zmywarkę w optymalnym stanie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves