Szczegółowe dane produktu

Stacja parowa Refine 600, która zapewnia doskonałą jakość prasowania.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Stacja pary - E6ST1-8EG

Programy dostosowane do każdej tkaniny.

Stacja parowa Refine 600 nie wymaga zgadywania ustawień. Wystarczy wybrać tkaninę, a żelazko szybko dobierze idealną temperaturę i ilość pary. Lampka pomaga dostrzec każde zagniecenie.

Electrolux - Stacja pary - E6ST1-8EG

Prasowanie bez zgadywania ustawień

Wystarczy wybrać tkaninę, a żelazo zajmie się resztą. Dzięki połączeniu idealnego poziomu pary i nagrzewania nigdy nie trzeba się zastanawiać, czy można prasować delikatne tkaniny.

Electrolux - Stacja pary - E6ST1-8EG

Przednie oświetlenie wskazuje drogę

Stale oświetla zagniecenia, aby zapewnić większą skuteczność prasowania. Żadne zagniecenie nie umknie uwadze.

Electrolux - Stacja pary - E6ST1-8EG

Gotowe w ciągu minuty

Stacja parowa Elektrolux Refine 600szybko zapewnia doskonałą jakość prasowania: nagrzewanie zajmuje tylko 60 sekund. Oszczędność czasu bez rezygnowania z jakości prasowania.

Electrolux - Stacja pary - E6ST1-8EG

Odporna na zarysowanie stopa

Radość z płynności ruchów, jaką zapewnia odporna na zarysowanie stopa RESILIUM™ Ski 221. Równomiernie rozprowadzona para umożliwia płynniejsze pasowanie we wszystkich kierunkach.

Electrolux - Stacja pary - E6ST1-8EG

Funkcja potrójnego czyszczenia

System zmiękczania wody łączy w sobie działanie wkładu zmiękczającego Soft Water Activator oraz funkcji FlushClean, która zapewnia łagodne działanie i czystość pary, przyczyniając się do wydłużenia żywotności produktu. Elektroniczny sygnalizator przypomina o konieczności wymiany wkładu zmiękczającego.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves