Odkryj

Przewodnik kupującego

Płyta indukcyjna SensePro

Płyta indukcyjna SensePro SLIM-FIT 60 cm i okap kominowy z serii 700 to niezawodne połączenie, które zadba o to, by przygotowywane przez Ciebie potrawy za każdym razem wychodziły perfekcyjnie! SensePro SLIM wyposażono w nowoczesną termosondę, umożliwiającą Ci uzyskanie właściwej temperatury wewnątrz potrawy, a dzięki funkcji Hob2Hood bezprzewodowo połączysz płytę z okapem, który automatycznie dostosuje swoją moc. Obejrzyj video i przekonaj się, czym jeszcze zaskoczy Cię ten kuchenny duet!

Płyta indukcyjna SensePro EIS6648

Okap kominowy LFV616K

Produkty

4,9

4,9(125  Opinie )

Bezramkowa płyta indukcyjna SensePro® H2H z funkcją Bridge. Pierwsza na świecie płyta indukcyjna z termosondą.
4,7

4,7(492  Opinie )

Elegancki okap kominowy H2H o szerokości 60 cm ze styowym panelem sterującym i funkcją Breeze, kolor czarny.
5

5(215  Opinie )

Piekarnik elektryczny z parą SteamCrisp.

Piekarnik parowy SteamPro 900

Przesuń granice tego, co możliwe w Twoim domu. SteamPro to piekarnik najwyższej jakości, z gamą programów gotowania na parze i innowacyjną funkcją SousVide.
Więcej przydatnych informacji na temat piekarnika, znajdziesz w video obok.

Zmywarka do zabudowy QuickSelect 700

Zmywanie naczyń ze sterowaniem QuickSelect za jednym dotknięciem. Przesuń palcem, aby ustawić czas trwania cyklu. I to już wszystko – urządzenie zajmie się resztą, a funkcja Ecometer doradzi, jak zoptymalizować zużycie energii i wody. Oszczędzaj czas i wodę!

Piekarnik parowy SteamBoost 800

Odkryj zalety pary i ciesz się doskonałym smakiem, dzięki SteamBoost 800. Piekarnik parowy z funkcją Steamify® umożliwia zarówno tradycyjne pieczenie z termoobiegiem jak i wykorzystanie pary w trzech różnych trybach: gotowania na parze, odgrzewania i pieczenia. Daj się zaskoczyć i poznaj innowacyjne funkcje, z którym zamienisz się w prawdziwego szefa kuchni. Gotowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne!

Piekarnik parowy SteamCrisp 700

Piekarnik, który nie tylko piecze. Ustawienie pary SteamCrisp ulepsza gotowanie dzięki wilgotności, sprawiając, że dania są bardziej soczyste, smaczniejsze i zdrowsze. Co więcej, piekarnik SteamCrisp możesz mieć czysty bez detergentów, korzystając z funkcji czyszczenia pyrolitycznego, dzięki której czyszczenie przestanie być zmorą, a gotowanie stanie się pyszną przyjemnością. Więcej o funkcjach dowiesz się z video obok.

Piekarnik SteamBake 600

Poznaj SteamBake z serii 600 – wyjątkowy piekarnik parowy stworzony z myślą o wspaniałych, udanych wypiekach. Dzięki zastosowaniu pary wodnej podczas pieczenia Twój chleb będzie wilgotny w środku i chrupiący na zewnątrz, a pieczony kurczak – cudownie soczysty i pięknie zarumieniony. O pieczeniu z użyciem pary oraz wielu innych przydatnych funkcjach piekarnika dowiesz się z tego video.

Produkty

4,9

4,9(164  Opinie )

Piekarnik elektryczny z parą SteamBake.
4,9

4,9(393  Opinie )

Piekarnik elektryczny z parą SteamBake.
4,9

4,9(393  Opinie )

Piekarnik elektryczny z parą SteamBake.

Zmywarka do zabudowy ComfortLift 900

Postaw na wygodę podczas zmywania! Zmywarkę do zabudowy wyposażono w unikalny mechanizm ComfortLift, który sprawi, że naczynia włożysz i wyciągniesz bez schylania się. Wystarczy lekko ścisnąć uchwyt, a dolny kosz płynnie uniesie się do góry. Co istotne, to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie! Zaproś innowację do swojej kuchni i zadbaj o naczynia w najlepszy możliwy sposób.

Płyta indukcyjna Bridge 600 SLIM-FIT i okap zintegrowany Hob2Hood® 700

Gotuj tak, jak lubisz i nie przejmuj się nieprzyjemnymi zapachami! Płyta indukcyjna Slim-Fit i okap zintegrowany Hob2Hood® 700 ułatwią Ci przygotowywanie ulubionych potraw. Funkcja Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedną dużą powierzchnię, strefy grzejne Infinite dopasowują się do rozmiarów Twoich garnków lub patelni, a dzięki funkcji Hob2Hood okap automatycznie dostosuje swoje ustawienia do opcji wybranych na płycie. 

Płyta indukcyjna KIV634I

Okap zintegrowany LFG716R