Szczegółowe dane produktu

Idealna czystość. Urzadzenia na lata. Odkamieniacz skutecznie usuwa nagromadzony kamień. Używając rekomendowanych środków masz pewność, że Twoje urządzenia będą sprwne przez długie lata. Skutecznie eliminuje kamień Utrzymuje urządzenia w higinicznej czystości. Zapobiega tworzeniu się kamienia. Bez środków powierzchniowo czynnych. Właściwości antybakteryjne. Formuła z wodą i naturalnym kwasem mlekowym. Całkowicie biodegradowalny. Opakowanie zawiera 500 ml.
Czytaj więcej

Cechy

Usuwanie kamienia w celu zapewnienia najwyższej sprawności piekarnika parowego

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urządzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Skuteczna ochrona przed kamieniem

Twarda woda może pozostawiać osad oraz powodować osadzanie się kamienia w trudno dostępnych miejscach piekarnika parowego, co może obniżyć jego wydajność. Odkamieniacz skutecznie usuwa nagromadzony kamień. Używając rekomendowanych środków masz pewność, że Twoje urządzenia będą sprawne przez długie lata.

Bezpieczna formuła

Wysoce skuteczna i delikatna formuła na bazie wody i naturalnego kwasu mlekowego, nie zawiera środków powierzchniowo czynnych, zapewniając optymalną pracę piekarnika parowego przez długi czas. Rekomendowane stosowanie co 6 miesięcy.

Właściwości antybakteryjne

Odkamieniacz do piekarników parowych posiada właściwości antybakteryjne, dzięki temau masz pewność, ze Twoje urządzenia jest zostaje idealnie czytse.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone