Szczegółowe dane produktu

Twoja pralka zawsze jak nowa! Skutecznie i szybko usuwa szkodliwy kamień, tłuszcz i nieprzyjemny zapach, zapewniając prawidłową pracę urządzenia, higieniczną czystość i ochronę przed powstawaniem pleśni. Skutecznie usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia . Usuwa nieprzyjemne zapachy . Skutecznie czyści wnętrze zmywarki. Utrzymuje urzadzenie w dobrym stanie na długie lata. Zapobiega tworzeniu się pleśni. Opakowanie zawiera 2 saszetki po 50 gr.
Czytaj więcej

Cechy

Skuteczny środek czyszczący do pralek

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urzadzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Higieniczna czystość

Skutecznie i szybko usuwa szkodliwy kamień, tłuszcz i nnieprzyjemny zapach zapewniając prawidłową pracę urządzenia, higieniczną czystośc i ochronę przed powstawaniem pleśni.

Efektywna praca

Gromadzenie się kamienia i zabrudzeń może powodować wydłużenie czasu pracy urzadzenia. Regularnie używając środka do czyszczenia masz pewność, że Twoje spzręty będą pracować efektywnie.

Zachowuje przyjemny zapach

Zalegający kamien i brud mogą gromadzić się w ukrytych częściach pralki takich jak: rury, ramię spryskujące i filtr, co może sprzyjać powstawaniu bakterii i powodować brzydki zapach. Dzięki skutecznej formule środek czyszczący SUPER CLEAN usuwa nieprzyjemny zapach i zostawia higieniczną czystość.

Sposób użycia

Pralka: Wsyp zawartoś saszetki do pralki i uruchom program 60 ° bez prania. Dla optymalnych rezultatów stosuj środek do czyszczenia co najmniej raz na 6 miesięcy.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone