Szczegółowe dane produktu

Dzięki zestawowi KIT18 skuteczność czyszczenia podłóg odkurzaczem Pure F9 osiąga zupełnie nowy poziom. Dzięki czterem wyjątkowym akcesoriom zaprojektowanym do usuwania sierści i kurzu, pielęgnacja podłóg nie wymaga niemal żadnego wysiłku i zapewnia czysty dom, na jaki zasługujesz.

Cechy

Electrolux - Ssawka - KIT18

PUREF9 Zestaw do domu i samochodu – Idealny zestaw akcesoriów do sprzątania domu i samochodu.

Dzięki zestawowi KIT18 skuteczność czyszczenia podłóg odkurzaczem Pure F9 osiąga zupełnie nowy poziom. Dzięki czterem wyjątkowym akcesoriom zaprojektowanym do usuwania sierści i kurzu, pielęgnacja podłóg nie wymaga niemal żadnego wysiłku i zapewnia czysty dom, na jaki zasługujesz.

Electrolux - Ssawka - KIT18

Ssawka Mini Turbo

Wydajna ssawka do efektywnego usuwania sierści zwierząt oraz włókien z mebli, a także foteli samochodowych.

Electrolux - Ssawka - KIT18

Długa ssawka do szczelin

Długa ssawka do szczelin umożliwia łatwu dostęp do przestrzeni pomiędzy fotelami w samochodzie lub meblami i urządzeniami elektrycznymi.

Electrolux - Ssawka - KIT18

Ssawka do delikatnych powierzchni

Ssawka do delikatnych powierzchni, wyposażona w pluszową końcówkę, umożliwia efektywne sprzątanie powierzchni takich jak stoły, krzesła czy wnętrze samochodu.

Electrolux - Ssawka - KIT18

Ssawka wielofunkcyjna

Ssawka, która może służyć do jako końcówka do czyszczenia szczelin oraz wielofunkcyjna szczotka, obracająca się pod kątem 90°.

Zestaw do sprzątania

Ssawka turbo do sierści, delikatna ssawka z pluszową końcówką, długa ssawka oraz wielofunkcyjna ssawka ze szczotką.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt
view of beach, cliffs and breaking waves