Szczegółowe dane produktu

Ręczna parownica do ubrań Refine 600, która umożliwia łatwe i szybkie usunięcie zagnieceń i odświeżenie ubrań.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Świeżość i stylowy wygląd. Natychmiast.

Wystarczy kilka sekund, aby twoje ubrania stały się świeże i pozbawione zagnieceń. Dzięki temu, że ręczna parownica do ubrań Refine 600 jest w pełni przenośna i ma niewielkie rozmiary, z łatwością jej użyjesz, gdy twój strój będzie wymagał odświeżenia.

Nie potrzebujesz deski do prasowania.

Ręczna parownica do ubrań Refine 600 pozwala prasować ubrania bezpośrednio na wieszaku. Nagrzewając się w ciągu zaledwie 20 sekund, zapewnia stały przepływ pary z wystarczającą mocą, aby usunąć zagniecenia i odświeżyć każdy strój.

Odświeża ubrania i usuwa do 99,9%* bakterii.

Nie masz czasu wyprać ulubionego stroju? Ręczna parownica do ubrań Refine 600 nie tylko usuwa z odzieży zagniecenia, ale także ją odświeża. Nie trzeba przy tym martwić się o uszkodzenie delikatnych tkanin. Urządzenie można stosować także do wełny, jedwabiu i tkanin syntetycznych.

*Badanie przeprowadzone przez SGS w oparciu o chińską normę dotyczącą parownic do odzieży QB/T 5200-2017 w maju 2020 r. na obecność bakterii typu Escherichia coli (CICC® 10389™), Staphylococcus aureus subsp. aureus (ATCC® 6538™) i Candida albicans (CICC® 1965™) w ciągu 3 minut parowania w temperaturze ponad 140°C.

Odłączany zbiornik na wodę.

Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z urządzenia, ręczna parownica do ubrań Refine 600 jest wyposażona w odłączany zbiornik na wodę. Dzięki temu można ławo go wyjąć, napełnić pod kranem, a następnie ponownie założyć.

Nigdy nie jest za daleko.

Czy gniazdko elektryczne jest zbyt daleko lub musisz dosięgnąć wysoko zawieszonych zasłon? Trzymetrowy przewód ręcznej parownicy do ubrań Refine 600 sprawia, że nie ma czegoś takiego, jak trudno dostępna powierzchnia.

Akcesoria: szczotka i rękawica.

Każda ręczna parownica do ubrań Refine 600 jest wyposażona w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która pozwala parze przenikać grubsze tkaniny, takie jak dżins. Dodatkowo w zestawie jest również rękawica chroniąca dłoń przed gorącą parą.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone