Odkryj

Szwedzki sposób na oszczędne zmywanie

QuickSelect - nowe podejście do zmywania

Proste, szybkie i intuicyjne sterowanie zmywarką. Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.

ComfortLift® - rewolucja w zmywaniu naczyń

Dolny kosz zmywarki podnoszony na optymalną wysokość. Użytkownik zyskuje łatwy dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania ich ze zmywarki.

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia

System suszenia, który pozwala uzyskać idealnie suche, pozbawione zacieków naczynia, a jednocześnie jest energooszczędny. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych.

Satellite Clean® - 3 razy lepsze efekty zmywania

Ramię natryskowe porusza się w różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając idealną czystość wszystkich naczyń.

MaxiFlex - swoboda aranżacji

Dodatkowa, trzecia szuflada jest zaprojektowana tak, aby bez zgadywania pomieścić sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i stojaki pozwolą optymalnie ustawić noże i pozostałe sztućce. Jednocześnie w dolnych koszach umyjesz aż 14 kompletów naczyń!

GlassCare 45° - wyjątkowa ochrona szkła

Program GlassCare dedykowany dla szklanych naczyń nie powoduje szoku termicznego
i zabezpiecza je przed matowieniem. Specjalnie zaprojektowane uchwyty SoftGrip i stabilizatory SoftSpikes w górnym koszu zabezpieczają kieliszki i wysokie szklanki przed uszkodzeniem.

GlassHolder
GlassHolder w dolnym koszu zapewnia ochronę nawet wyjątkowo wysokim kieliszkom do wina.

Polecane produkty

4,9

4,9(117  Opinie )

Zmywarka do zabudowy QuickSelect z unikalnym mechanizmem ComfortLift, który ułatwia załadunek i rozładunek urządzenia, prowadnicami ComfortRails zapewniającymi płynne wysuwanie się koszy zmywarki, wyświetlaczem TimeBeam® oraz oświetleniem wewnętrznym.
4,4

4,4(143  Opinie )

Zmywarka do zabudowy ComfortLift® 800, w której dolny kosz samoczynnie unosi się na wygodną wysokość, aby ułatwiać załadunek i rozładunek urządzenia, z wielojęzycznym wyświetlaczem QuickSelect, funkcjąTimeBeam®, oświetleniem wewnętrznym i wyjmowaną szufladą na sztućce.
4,5

4,5(136  Opinie )

Zmywarka do zabudowy ComfortLift® 800 QuickSelect z unikalnym mechanizmem ComfortLift, który ułatwia załadunek i rozładunek urządzenia, technologią AirDry, wykorzystującą naturalny przepływ powietrza do suszenia naczyń oraz wyjmowanym pojemnikiem na sztućce.
Zmywarka do zabudowy QuickSelect 600, która pozwoli Ci za dotknięciem przycisku uzyskać oczekiwane efekty zmywania, z technologią AirDry, wyświetlaczem Beam on floor i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

Dlaczego warto wybrać zmywarkę Electrolux?

 • Cicha praca
  Cicha praca

  Zmywarki Electrolux są tak ciche, że nie zakłócają spokoju domowników nawet nocą

 • Efektywność energetyczna
  Efektywność energetyczna

  Zmywarki Electrolux mają najwyższą klasę energetyczną A+++.

 • Wyświetlacz TimeBeam
  Wyświetlacz TimeBeam

  Wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania.