Odkryj

Prawdziwie intuicyjne zmywarki Electrolux

QuickSelect - nowe podejście do zmywania

Proste, szybkie i intuicyjne sterowanie zmywarką. Ty wybierasz, ile czasu możesz przeznaczyć na zmywanie, a urządzenie dobiera optymalne parametry.

Dowiedz się więcej

ComfortLift® - rewolucja w zmywaniu naczyń

Dolny kosz zmywarki podnoszony na optymalną wysokość. Użytkownik zyskuje łatwy dostęp do wszystkich naczyń zarówno podczas wkładania, jak i wyjmowania ich ze zmywarki.

Dowiedz się więcej

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia

System suszenia, który pozwala uzyskać idealnie suche, pozbawione zacieków naczynia, a jednocześnie jest energooszczędny. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych.

Dowiedz się więcej

Satellite Clean® - 3 razy lepsze efekty zmywania

Ramię natryskowe porusza się w różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając idealną czystość wszystkich naczyń.

MaxiFlex - swoboda aranżacji

Dodatkowa, trzecia szuflada jest zaprojektowana tak, aby bez zgadywania pomieścić sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i stojaki pozwolą optymalnie ustawić noże i pozostałe sztućce. Jednocześnie w dolnych koszach umyjesz aż 14 kompletów naczyń!

Dowiedz się więcej

GlassCare 45° - wyjątkowa ochrona szkła

Program GlassCare dedykowany dla szklanych naczyń nie powoduje szoku termicznego
i zabezpiecza je przed matowieniem. Specjalnie zaprojektowane uchwyty SoftGrip i stabilizatory SoftSpikes w górnym koszu zabezpieczają kieliszki i wysokie szklanki przed uszkodzeniem.

GlassHolder
GlassHolder w dolnym koszu zapewnia ochronę nawet wyjątkowo wysokim kieliszkom do wina.

Polecane produkty

5

5 (2 Opinie)

Zmywarka do zabudowy QuickSelect z unikalnym mechanizmem ComfortLift, który ułatwia załadunek i rozładunek urządzenia, prowadnicami ComfortRails zapewniającymi płynne wysuwanie się koszy zmywarki, wyświetlaczem TimeBeam® oraz oświetleniem wewnętrznym.

5

5 (4 Opinie)

Zmywarka do zabudowy ComfortLift® 800, w której dolny kosz samoczynnie unosi się na wygodną wysokość, aby ułatwiać załadunek i rozładunek urządzenia, z wielojęzycznym wyświetlaczem QuickSelect, funkcjąTimeBeam®, oświetleniem wewnętrznym i wyjmowaną szufladą na sztućce.

4,9

4,9 (12 Opinie)

Zmywarka do zabudowy ComfortLift® 800 QuickSelect z unikalnym mechanizmem ComfortLift, który ułatwia załadunek i rozładunek urządzenia, technologią AirDry, wykorzystującą naturalny przepływ powietrza do suszenia naczyń oraz wyjmowanym pojemnikiem na sztućce.

5

5 (9 Opinie)

Zmywarka do zabudowy QuickSelect 600, która pozwoli Ci za dotknięciem przycisku uzyskać oczekiwane efekty zmywania, z technologią AirDry, wyświetlaczem Beam on floor i przesuwnymi zawiasami PerfectFit.

Dlaczego warto wybrać zmywarkę Electrolux?

 • Cicha praca
  Cicha praca

  Zmywarki Electrolux są tak ciche, że nie zakłócają spokoju domowników nawet nocą

 • Efektywność energetyczna
  Efektywność energetyczna

  Zmywarki Electrolux mają najwyższą klasę energetyczną A+++.

 • Wyświetlacz TimeBeam
  Wyświetlacz TimeBeam

  Wyświetla na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu zmywania.