Szczegółowe dane produktu

Przenośny klimatyzator, który wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym i stylowym kształtem. Klimatyzatorem można sterować zdlanie za pomocą aplikacji Electrolux w telefonie i ustawić żądaną temperaturę w domu.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Stwórz własny, unikalny dom, który zawsze czeka na domowników

Dzięki naszemu eleganckiemu, przenośnemu klimatyzatorowi AirFlower, którym można sterować zdalnie telefonem w domu zapanują jednolite i komfortowe warunki W domu jest przytulnie, gdy tylko otworzy się drzwi.

Electrolux - Klimatyzator przenośny - EXP26V578HW

Elegancja i wydajność w jednym.

Ten przenośny klimatyzator wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym i stylowym obłym kształtem, a jego okrągłe żaluzje pozwalają równomierne chłodzić i ogrzewać dom.

Electrolux - Klimatyzator przenośny - EXP26V578HW

Sterowanie za pomocą telefonu.

Klimatyzatorem można zdalnie sterować posługując się aplikacją Electrolux w telefonie i ustawić żądaną temperaturę w domu.

Electrolux - Klimatyzator przenośny - EXP26V578HW

Zawsze równomierny nawiew powietrza.

Opatentowane rozwiązanie AirSurround zastosowane w naszym przenośnym klimatyzatorze zapewnia pełny komfort. Dzięki oryginalnemu, cylindrycznemu kształtowi powietrze przemieszcza się spiralnym ruchem do góry zamiast do wewnątrz. Pośredni przepływ powietrza jest bardziej równomierny.

Electrolux - Klimatyzator przenośny - EXP26V578HW

Stylowy i poręczny pilot.

Stylowy, okrągły pilot z eleganckimi, intuicyjnymi przyciskami. Pilot można na magnes wygodnie przymocować do górnej części przenośnego klimatyzatora.

Electrolux - Klimatyzator przenośny - EXP26V578HW

Prosta instalacja już za pierwszym razem.

Wstępnie zmontowany zestaw okienny można łatwo zainstalować w ciągu zaledwie 30 sekund. Uzupełnia on minimalistyczny wygląd przenośnego klimatyzatora i zapewnia dyskretny odpływ powietrza przez okno. Wystarczy przymocować go za pomocą blokady, a następnie zabezpieczyć regulowanym paskiem.

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Podziel się opinią na temat swojego urządzenia Electrolux i wygraj akcesoria
Pomóż nam udoskonalić nasze urządzenia

Twoja opinia pomoże udoskonalić nasze produkty. Opublikuj ją i zdobądź atrakcyjne akcesoria kuchenne lub środki do pielęgnacji urządzeń. Oceń produkt za pomocą gwiazdek, aby rozpocząć.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub zaloguj się .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Nagradzamy najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Zapoznaj się z warunkami promocji: "Napisz opinię i wygraj" i weź udział w akcji. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Dziękujemy bardzo za opinię.

Sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves