Szczegółowe dane produktu

Przenośny klimatyzator, który wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym i stylowym kształtem. Klimatyzatorem można sterować zdlanie za pomocą aplikacji Electrolux w telefonie i ustawić żądaną temperaturę w domu.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Stwórz własny, unikalny dom, który zawsze czeka na domowników

Dzięki naszemu eleganckiemu, przenośnemu klimatyzatorowi AirFlower, którym można sterować zdalnie telefonem w domu zapanują jednolite i komfortowe warunki W domu jest przytulnie, gdy tylko otworzy się drzwi.

Elegancja i wydajność w jednym.

Ten przenośny klimatyzator wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnym i stylowym obłym kształtem, a jego okrągłe żaluzje pozwalają równomierne chłodzić i ogrzewać dom.

Sterowanie za pomocą telefonu.

Klimatyzatorem można zdalnie sterować posługując się aplikacją Electrolux w telefonie i ustawić żądaną temperaturę w domu.

Zawsze równomierny nawiew powietrza.

Opatentowane rozwiązanie AirSurround zastosowane w naszym przenośnym klimatyzatorze zapewnia pełny komfort. Dzięki oryginalnemu, cylindrycznemu kształtowi powietrze przemieszcza się spiralnym ruchem do góry zamiast do wewnątrz. Pośredni przepływ powietrza jest bardziej równomierny.

Stylowy i poręczny pilot.

Stylowy, okrągły pilot z eleganckimi, intuicyjnymi przyciskami. Pilot można na magnes wygodnie przymocować do górnej części przenośnego klimatyzatora.

Prosta instalacja już za pierwszym razem.

Wstępnie zmontowany zestaw okienny można łatwo zainstalować w ciągu zaledwie 30 sekund. Uzupełnia on minimalistyczny wygląd przenośnego klimatyzatora i zapewnia dyskretny odpływ powietrza przez okno. Wystarczy przymocować go za pomocą blokady, a następnie zabezpieczyć regulowanym paskiem.

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux
woman on couch with mobile phone