Szczegółowe dane produktu

Rapido to lekki, bezprzewodowy odkurzacz wyposażony w kółka. Dzięki temu nie obciąża nadgarstka, bez najmniejszego problemu przemieszcza się po każdym rodzaju powierzchni i jest bezpieczny dla mebli.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Wszystkie możliwości są w Twoich rękach

Wysokowydajny odkurzacz ręczny z akumulatorami litowymi Turbo Power i wbudowaną ssawką Easy Reach™ błyskawicznie zapewniający optymalne efekty sprzątania.

Wysokowydajny akumulator Lithium TurboPower dla zapewnienia optymalnej wydajności odkurzania

Odkurzacz Rapido Lithium został zaprojektowany po to, aby być zawsze pod ręką. Dlatego wyposażono go w litowy akumulator Lithium TurboPower, który zapewnia energię na dłużej, nie traci z czasem swojej wydajności i umożliwia naładowanie w ciągu kilku godzin.

Technologia Wet&Dry™, która umożliwia odkurzanie na sucho i mokro

Nowy odkurzacz Rapido z technologią Wet&Dry™ umożliwia odkurzanie tam, gdzie poddają się inne urządzenia – na suchych i mokrych powierzchniach. Niezależnie od tego, co trzeba szybko posprzątać – rozsypaną mąkę czy rozlaną wodę – Rapido poradzi sobie z tym doskonale.

Kółka Soft Steer™ ułatwiają odkurzanie i chronią delikatne powierzchnie

Nowe kółka Soft Steer™ są przyjazne dla Ciebie i Twojego domu: odciążają ręce i dłonie, ułatwiając manewrowanie odkurzaczem Rapido, i jednocześnie zapobiegają wciąganiu tkanin. A ponieważ są również odpowiednio miękkie, chronią delikatne powierzchnie przed zarysowaniem.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone