Szczegółowe dane produktu

Rapido to lekki, bezprzewodowy odkurzacz wyposażony w kółka. Dzięki temu nie obciąża nadgarstka, bez najmniejszego problemu przemieszcza się po każdym rodzaju powierzchni i jest bezpieczny dla mebli.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Wszystkie możliwości są w Twoich rękach

Wysokowydajny odkurzacz ręczny z akumulatorami litowymi Turbo Power i wbudowaną ssawką Easy Reach™ błyskawicznie zapewniający optymalne efekty sprzątania.

Electrolux - Odkurzacz ręczny - ZB6106WR

Wysokowydajny akumulator Lithium TurboPower dla zapewnienia optymalnej wydajności odkurzania

Odkurzacz Rapido Lithium został zaprojektowany po to, aby być zawsze pod ręką. Dlatego wyposażono go w litowy akumulator Lithium TurboPower, który zapewnia energię na dłużej, nie traci z czasem swojej wydajności i umożliwia naładowanie w ciągu kilku godzin.

Electrolux - Odkurzacz ręczny - ZB6106WR

Wbudowana ssawka Easy Reach™ do wygodnego odkurzania trudno dostępnych miejsc

Zapomnij o konieczności wyłączania odkurzacza i kłopotliwej wymianie ssawki, aby móc odkurzyć miejsca w rogach, między poduszkami kanapy lub w szufladach w kuchni. Zintegrowana ssawka szczelinowa Easy Reach™, którą można wysunąć podczas odkurzania, eliminuje konieczność przerywania pracy.

Electrolux - Odkurzacz ręczny - ZB6106WR

Kółka Soft Steer™ ułatwiają odkurzanie i chronią delikatne powierzchnie

Nowe kółka Soft Steer™ są przyjazne dla Ciebie i Twojego domu: odciążają ręce i dłonie, ułatwiając manewrowanie odkurzaczem Rapido, i jednocześnie zapobiegają wciąganiu tkanin. A ponieważ są również odpowiednio miękkie, chronią delikatne powierzchnie przed zarysowaniem.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

 

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone