Szczegółowe dane produktu

Ten bezprzewodowy odkurzacz Electrolux Ultrapower w kolorze czarnym jest wyposażony w ssawkę PerformancePro™, wysokowydajny akumulator litowy TurboPower 25,2 V, obracający się w zakresie 180° przegub EasySteer™ oraz opatentowaną technologię BrushrollClean™.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Odkurzacz bezprzewodowy Ultrapower Green/ÖKO jest wykonany w 65% z plastiku pochodzącego z recyklingu i zapewnia doskonałą skuteczność odkurzania dzięki akumulatorowi High Performance Lithium TurboPower (25,2 V), ssawce PerformancePro™ oraz technologii BrushrollClean™.

Plastik w 65% z recyklingu

Odkurzacz UltraPower Green, wykonany w 65% z plastiku pochodzącego z recyklingu i wyposażony w funkcję samoczynnego wyłączenia po naładowaniu, to urządzenie przyjazne środowisku.

Akumulator Lithium TurboPower

Najmocniejszy w tej klasie urządzeń akumulator Performance Lithium TurboPower zapewnia doskonałą skuteczność odkurzania i czas pracy do 60 minut. Korzyści to większa moc przez dłuższy czas, dwukrotnie dłuższa żywotność akumulatora i mniejsza masa odkurzacza.

Samostojąca konstrukcja

Wygodna samostojąca konstrukcja umożliwia w razie potrzeby pozostawienie odkurzacza w pionowej pozycji. To doskonałe rozwiązanie, gdy chce się zrobić przerwę w sprzątaniu.

Ssawka PerformancePro™

Dzięki stawiającej niski opór aerodynamiczny ssawce PerformancePro™ i nowej, innowacyjnej konstrukcji wentylatora silnika odkurzacz Ultrapower ma bardzo dużą siłę ssania. Dzięki temu doskonale radzi sobie z odkurzaniem zarówno twardych podłóg, jak i dywanów.

Technologia BrushRollClean™

Dzięki technologii BrushRollClean™ wystarczy naciśnięcie pedału, aby usunąć z obrotowej szczotki ssawki podłogowej zaplątane włosy i włókna.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone