Szczegółowe dane produktu

W komplecie z odkurzaczem otrzymasz: dodatkową rolkę Brush roll, by mieć zawsze czystą szczotkę pod ręką, filtr, szczotkę do czyszczenia rolki i zbiornika oraz stację ładowania, która nie wymaga montażu na ścianie.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

All in One: skuteczne odkurzanie mokrych i suchych zabrudzeń

Odkurzaj i mopuj jednocześnie odkurzaczem Aqua Ultimate 800 Wet&Dry. Wydajny odkurzacz bezprzewodowy bez wysiłku zbiera zarówno płyny, jak i suche zabrudzenia, takie jak kurz, sierść zwierząt czy mokre plamy.

Odkurza i myje jednocześnie

Odkurzacz myjący Aqua Ultimate 800 Wet&Dry czyści plamy mokre i suche. Wysoka siła ssąca pozwala na wciągnięcie nawet 99% suchego brudu* i skutecznego mopowania mokrych plam jednocześnie – bez konieczności ręcznego zmieniania ustawień.

Inteligentne wykrywanie zabrudzeń. Łatwiejsze odkurzanie.

Usuwaj brud i mokre plamy bez wysiłku dzięki inteligentnemu wykrywaniu zabrudzeń. Odkurzacz myjący Aqua Ultimate 800 Wet&Dry wykrywa zabrudzenia za pomocą podczerwieni i dostosowuje siłę ssania. Wyczyść lepkie plamy dzięki inteligentnej funkcji dozowania wody.

Antybakteryjny zbiornik na wodę

Odkurzacz myjący jest wyposażony w dwa zbiorniki, na czystą i brudną wodę. Antybakteryjny zbiornik na brudną wodę eliminuje do 99,9% bakterii*, a filtr cząstek stałych zatrzymuje większe drobiny i włosy/sierść, co znacznie ułatwia ich utylizację.

*Na podstawie zewnętrznych testów wykorzystujących bakterie Escherichia Colii i Staphylococcus Aureus, przeprowadzanych zgodnie z normą ISO 22196:2011.

Higieniczne czyszczenie szczotki

Wygodna funkcja samoczyszczenia szczotki, pozwala na jej higieniczne czyszczenie. W zaledwie dwie minuty wyczyścisz szczotkę rolkową po naciśnięciu przycisku. Po włączeniu funkcji, szczotka rolkowa obraca się, doprowadzona zostaje do niej czysta woda w celu umycia, odkurzacz zasysa brudną wodę pozostawiając czystą rolkę, a Ty nie brudzisz sobie rąk.

Czas działania do 35 minut*

Akumulator wystarcza na 35 minut pracy na jednym ładowaniu. Koniec z ciągłym ładowaniem – beztroskie odkurzanie do 143 m²*.

*Czas pracy w trybie mocy minimalnej, obliczony na podstawie testów wewnętrznych podczas czyszczenia parkietu, przy prędkości 0.3 m/s.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone