Odkryj

Urządzenia z linii AnimalCare Collection™

Odkurzacz PQ91-ANIMA

Odkurzacz bezprzewodowy Pure Q9 PQ91-ANIMA

Odkurzacz Pure Q9 PQ91-ANIMA został zaprojektowany z myślą o maksymalnej redukcji hałasu. Dodatkowo, można korzystać z jego pełnej wydajności aż do 55 minut na jednym ładowaniu akumulatora. Cicha praca, wysoka wydajność, łatwa obsługa oraz współczesny design to kluczowe cechy tego wyjątkowego odkurzacza.

Odkurzacz PD82-ANIMA

Odkurzacz workowy Pure D8 PD82-ANIMA

Dzięki wyposażeniu w wysokiej jakości zmywalny filtr, który skutecznie pochłania kurz, roztocza, pyłki i alergeny, powietrze w Twoim domu jest czystsze i zdrowsze. Zastosowana w odkurzaczach Pure D8.2 SILENCE technologia sprawia, że to nasz najcichszy a zarazem wysoce wydajny odkurzacz tradycyjny. Z odkurzaczem Pure D8.2 SILENCE odkurzanie stanie się niezwykle ciche i przyjemne.

Odkurzacz PI92-4ANM

Odkurzacz automatyczny Pure i9.2 PI92-4ANM

Odkurzacz automatyczny Electrolux PUREi9 ma wyjątkową, trójkątną obudowę Trinity Shape™ oraz jest wyposażony w wydłużoną szczotkę boczną i znakomity system nawigacyjny 3D Vision. Dzięki temu, dociera do każdego kąta mieszkania i skuteczniej czyści narożniki oraz krawędzie mebli i ścian. Możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.