Szczegółowe dane produktu

Efektywny okap pionowy o szerokości 80 cm z intuicyjnym sterowaniem i możliwością dostosowania sposobu instalacji, kolor biały.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Stylowe dopełnienie Twojej kuchni

Efektowne wzornictwo naszego pionowego okapu nada Twojej kuchni wyjątkowy styl, a jego mocny silnik zapewni zawsze czyste powietrze.

Okap o stylowym wzornictwie, dopasowany do innych urządzeń kuchennych

Stylowy okap, który zaprojektowano z myślą o dopasowaniu do innych urządzeń kuchennych z tej linii. Stanowi idealne połączenie formy i funkcjonalności: ma klasyczny wygląd i skutecznie oczyszcza powietrze.

Łatwe sterowanie

Łatwe w użyciu elementy sterujące, umożliwiające szybkie ustawienie prędkości i oświetlenia.

Gotuj w kuchni wolnej od oparów

Choć gotowaniu może towarzyszyć wydobywanie się oparów i nieprzyjemnych zapachów, duża powierzchnia pochłaniania tego okapu pozwala szybko przywrócić świeże powietrze w kuchni.

Łatwiejsza instalacja okapu

Dzięki silnikowi z obrotową podstawą okap jest znacznie łatwiejszy w instalacji. Pozwala on na zamocowanie złącza wylotowego w różnych położeniach, co skraca czas montażu i pozwala szybciej cieszyć się wygodą gotowania.

Dopasowany do Twojego stylu

Całkowita swoboda instalacji. Okap, który może być zainstalowany zarówno bez komina, jak i z kominem

Zalecane akcesoria

Świeżość w kuchni, stylowy wygląd

Okapy kuchenne Electrolux łączą w sobie doskonałą skuteczność działania, nagradzane wzornictwo i niemal bezgłośną pracę.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone