Szczegółowe dane produktu

Higieniczna czystość na lata! Skutecznie i szybko usuwa szkodliwy kamień, tłuszcz i nnieprzyjemny zapach, zapewniając prawidłową pracę urządzenia, higieniczną czystośc i ochronę przed powstawaniem pleśni. Skutecznie usuwa kamień, tłuszcz i nieprzyjemny zapach. Idealna pielęgnacja urządzeń. Utrzymuje urządzenie w dobrym stanie na długie lata. Zapobiega tworzeniu się pleśni. Opakowanie zawiera 6 saszetek.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Spraw, by Twoje urządzenia działały jak najlepiej

Czyste i dobrze utrzymane urządzenia są kluczem do dłuższego cyklu życia produktu, zapewniają też najwyższą wydajność i mniejsze zużycie energii. Dlatego Electrolux stworzył gamę wysokiej jakości środków czystości, które pomogą Ci zadbać o Twoje urzadzenia i zapewnić im wydajną pracę przez długie lata.

Higieniczna czystość

Skutecznie i szybko usuwa szkodliwy kamień, tłuszcz i nnieprzyjemny zapach, zapewniając prawidłową pracę urządzenia, higieniczną czystość i ochronę przed powstawaniem pleśni.

Dbałość na lata

Zadbaj o pralke i zmywrakę, regularne używając środka do uczyszczenia Clean and Care 3w1, dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoje urządzenia będą Ci służyć przez długie lata.

Efektywna praca

Gromadzenie się kamienia i zabrudzeń może powodować wydłużenie czasu pracy urzadzenia. Regularnie używając środka do czyszczenia masz pewność, że Twoje spzręty będą pracować efektywnie.

Zachowuje przyjemny zapach

Zalegający kamień i brud mogą gromadzić się w ukrytych częściach zmywarki i pralki takich jak: rury, ramię spryskujące i filtr, co może sprzyjac powstawaniu bakterii i powodować brzydki zapach. Dzięki skutecznej formule środek czyszczący Clean and Care usuwa nieprzyjemny zapach i zostawia higieniczną czystość.

Sposób użycia

Pralka: Wsyp zawartoś saszetki do pralki i uruchom program 60° bez prania. Zmywarka: Wsyp zawartość saszetki do zmywarki i uruchom program Intensywny bez naczyń. Jesli zmywarka posiada specjalny program konserwacyjny, włącz ten program. Dla optymalnych rezultatów stosuj środek do czyszczenia co najmniej raz w miesiącu.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone