Szczegółowe dane produktu

Czajnik Create 4 z obrotową podstawą 360°, funkcją otwierania pokrywy jedną ręką i filtrem antywapiennym, stal szlachetna, pojemność 1,7 l.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Czajnik - E4K1-4ST

Wygoda szybkiego przyrządzania gorących napojów

Gotuj wodę i delektuj się każdym łykiem ulubionej herbaty i innych gorących napojów, używając wydajnego i wygodnego czajnika Create 4.

Electrolux - Czajnik - E4K1-4ST

Bezprzewodowa wygoda

Z myślą o wygodzie bezprzewodowy czajnik Create 4 jest wyposażony w obrotową podstawę 360° i funkcję otwierania pokrywy jedną ręką.

Electrolux - Czajnik - E4K1-4ST

Filtr antywapienny

Filtr antywapienny zapewnia czystą wodę na dłużej, aby po zagotowaniu smakowała jak najlepiej.

Electrolux - Czajnik - E4K1-4ST

Duża pojemność 1,7 l

Czajnik Create 4 charakteryzuje się dużą pojemnością 1,7 litra – idealną do zaparzania herbaty, a także do gotowania makaronu.

Funkcja samoczynnego wyłączania

Z myślą o bezpieczeństwie uniesienie czajnika z podstawy powoduje jego automatyczne wyłączenie.

Zabudowana grzałka

Czajnik Create 4 jest wyposażony w zabudowaną grzałkę.

Bogactwo inspiracji

Wszyscy potrzebujemy trochę inspiracji. Korzystając z niej podczas przyrządzania sobotniego śniadania lub świątecznych potraw, warto pamiętać, że droga do celu może być równie ekscytująca jak jego osiągnięcie.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves