Szczegółowe dane produktu

Robot kuchenny Create 5, który umożliwia przygotowywanie doskonałych, kreatywnych posiłków każdego dnia, moc 1200 W, pojemność misy 5 l, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Idealny towarzysz twórczej przygody z pysznymi wypiekami

Od chrupiącego chleba aż po kruche ciasteczka – robot kuchenny Create 5 za każdym razem pomoże Ci przygotować pyszne wypieki. A wszystko to dzięki mieszaniu planetarnemu, mocnemu silnikowi i wytrzymałemu korpusowi odlewanemu ciśnieniowo.

Robot planetarny gwarantuje optymalne efekty

Robot planetarny równomiernie połączy wszystkie składniki, aby uzyskać jednolitą i gładką konsystencję zarówno przy prostych, jak i skomplikowanych przepisach.

Optymalny rezultat dzięki mieszaniu planetarnemu

Mieszanie planetarne zapewnia dokładne połączenie wszystkich składników – nie ma składnika, który pozostałby nietknięty. Pozwala to uzyskać równomierną i gładką konsystencję potraw przygotowywanych zarówno w małych, jak i dużych ilościach.

Pojemna 5-litrowa misa ze stali nierdzewnej

Duża misa oferuje idealną pojemność, by przygotować małe i duże porcje, od bochenków chleba po jagodowe muffinki, kuszące gości przy specjalnych okazjach.

Wszechstronne akcesoria

Pyszne i zdrowe wypieki wymagają wszechstronnym akcesoriów. Korzystając z haka do wyrabiania ciasta, nieprzywierającej ubijaczki, czy końcówki do ubijania można upiec ulubiony chleb na zakwasie, kremową polewę serową lub ciasteczka z bezą.

Precyzyjne ustawienia prędkości i tryb pulsacyjny

Równomierne i idealne efekty — od ubijania lekkiej śmietany po wyrabianie ciężkiego ciasta dzięki sześciu precyzyjnym ustawieniom prędkości i pracy pulsacyjnej.

Zalecane akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone